Pridať inzerát

Hľadáme kreatívnu dušu na pozíciu marketérky /marketéra

LICITOR group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sládkovičova 6, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacNástupný plat. Po troch mesiacoch prehodnotenie platu.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si kreatívny človiečik , vieš čo obnáša práca marketingového manažéra a práve hľadáš zmenu vo svojom živote? Ak áno, ponúkame TI zaujímavú prácu.

Áno, áno, môže sa zdať, že na začiatku máme na TEBA veľké nároky, avšak ničoho sa nemusíš báť, všetko TI vysvetlíme aby potom išla práca od ,,ruky,, :)

A čo by bolo tvojou náplňou? Ak sme ťa neodradili, čítaj ďalej:
- tvorba marketingových stratégií pre interné a externé developerské projekty,
- tvorba grafík pre on-line a off-line marketingové propagácie (marketingové podklady pre developerské projekty – letáky, bannery, elektronické bannery, a pod.), príprava prezentácií a newsletterov,
- administrácia webových stránok spoločnosti (weby fungujúce na Wordpresse a Customweby), sociálnych sietí (FB, IG, LinkedIn), vytváranie a dopĺňanie ich obsahu na dennej báze,
- zostavovanie marketingových plánov a rozpočtov projektov pre on-line a off-line propagáciu,
- komunikácia s externými partnermi a spoločnosťami (webdeveloperi, grafici, fotografi, video-producenti, reklamné spoločnosti, tlačiarenské spoločnosti, a pod.)
- zabezpečovanie marketingových reportov projektov z dostupných zdrojov (Google Analytics, Facebook manager, Viareal a pod.),
- príprava projektov od ich základu (od názvu, sloganu, textov, videí, fotografií a pod. v spolupráci s externými spolupracujúcimi spoločnosťami ako i novými spoločnosťami),
- zabezpečovanie propagácie projektov v médiách, novinách, weboch, sociálnych sieťach a pod.,
- úzka spolupráca s oddelením developmentu, realitným oddelením, oddelením dražieb a právnym oddelením,
- tvorba cenových ponúk pre realitné oddelenie a oddelenie developmentu,
- operatívne riešenie zadaných úloh,
- budovanie značky a zviditeľňovanie ideí firmy v médiách,
- zabezpečenie reportingu podľa potrieb vedenia spoločnosti,
- organizovanie firemných akcií.

U nás sa nestratíš, nadobudneš rozhľad a kopec zaujímavých skúseností.

Už teraz sa tešíme na tvoj ŽIVOTOPIS a ešte viac nás poteší, keď pošleš aj MOTIVAČNÝ LIST.

- firemný notebook, firemný telefón
- trvalé zamestnanie v stabilnej spoločnosti,
- príjemné „rodinné prostredie“,
- práca v mladom, dynamickom kolektíve,
- platové ohodnotenie adekvátne vykonanej práci a výsledkom.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spolu so životopisom pošlú motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Google Analytics - pokročilý
WordPress - základy
Adobe Photoshop - pokročilý
Canva - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- rozsiahle marketingové skúsenosti,
- kreativita, grafické a vizuálne cítenie,
- zodpovednosť a spoľahlivosť,
- pozitívny prístup k práci,
- analytické myslenie,
- organizačné schopnosti,
- komunikácia na vysokej úrovni,
- motivačné schopnosti a reprezentatívne vystupovanie,
- samostatnosť,
- schopnosť operatívne riešiť zadané úlohy,
- flexibilita,
-znalosť cudzieho jazyka výhodou.

Sme dynamická a stabilná spoločnosť LICITOR , ktorá zastrešuje spoločnosti s týmito druhmi podnikania:

LICITOR group, a.s., ktorá vykonáva dražby už viac ako 10 rokov. Za uvedené obdobie sme úspešne vyriešili viaceré problémy spojené s aplikáciou Zákona o dobrovoľných dražbách a zároveň získali množstvo praktických skúseností, o ktoré sa chceme podeliť s odbornou i laickou verejnosťou.

LICITOR development , s.r.o. je developerská spoločnosť špecializujúca sa na výstavbu rezidenčných a komerčných projektov. Rukopis našich stavieb je vyjadrením vnímania potrieb obyvateľov, zrkadlom našich spoločenských a kultúrnych postojov, s akcentom na politickú nezainteresovanosť a nekonfliktné vzťahy s verejnosťou.

LICITOR reality, s.r.o. je realitnou sekciou, ktorá radí našu spoločnosť medzi popredné realitné agentúry špecializujúce sa najmä na rezidenčné nehnuteľnosti a development v Žiline a okolí, ako aj na strednom Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Sládkovičova 6
010 01 Žilina