Asistentka predaja v BIO u Aničky , Trenčín , Nové mesto nad Váhom

Liberty TN s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 3,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: 20.12.2020
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj bio produktov a zdravej výživy ,komunikácia so zákazníkom, odborné poradenstvo, starostlivosť o predajňu a tovar , PROSÍM čítajte až do konca ( celý inzerát ) !!!

benefity vo forme zľavy na tovar

Hľadáme uchádzačku ktorá sa aktívne venuje zdravej výžive a zaoberá sa touto témou , očakávame samostatnosť a zodpovednosť , Životopisy s aspoň 1 FOTOGRAFIOU, zasielajte na e-mail: cv@bioanicka.sk. Kontaktujte nás výlučne mailom. Prosíme uviesť do predmetu mailu v ktorej pobočke mate záujem pracovať . Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

predajca

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naše očakávania:

Očakávame predovšetkým príjemnú, milú a ochotnú obsluhu zákazníkov. Schopnosť poradiť zákazníkom pri výbere produktov . Samozrejmosťou je udržať predajňu v dokonalom stave (čistota predajne, dokladanie tovaru , starostlivosť o vzhľad predajne).

Snahu sa vzdelávať a učiť sa nové veci v oblasti zdravej výživy , znalosť a orientovať sa v zdravej výžive , schopnosť predaja produktov - požadujeme prax min 2 roky na pozícii predavačky

Interiér ako odraz vašej osobnosti.

Podľa tohto motta sa riadime, aby sme zhmotnili Vaše predstavy dokonalého priestoru. Priestoru, v ktorom sa bude zrkadliť jeho majiteľ - jeho vkus, potreby a predstavy. Sme tím profesionálov, ktorí Vás prevedú celým procesom tvorby interiéru od návrhu, cez výber konkrétnych zariaďovacích prvkov, až po samotnú realizáciu. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a ponúkame unikátne riešenie. Spolupracujeme výhradne s dlhoročne overenými remeselníkmi, stolármi, čalúnnikmi či obkladačmi a tiež exkluzívnymi kúpeľňovými a nábytkovými štúdiami.

Adresa spoločnosti

Navrhnem.to s.r.o
Bratislavská 31
91105 Trenčín