Pridať inzerát

Sekretárka v Advokátskej kancelárii

LEXANTE s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slávičie údolie 106, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: IHNEĎ

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou dynamickej, rýchlorastúcej advokátskej kancelárie, ktorá sa zameriava na poskytovanie právnej pomoci s globálnym dosahom. Ako office manager/sekretárka sa budeš mať možnosť podieľať na budovaní firmy a jej hodnôt aj prostredníctvom týždenných aktivít:

Fakturácia (prijaté faktúry, vystavené faktúry, evidencia v internom systéme, evidencia v účtovnom systéme, fyzická evidencia)
Kontrola účtovných dokladov
Komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi (účtovné, fakturačné a platobné náležitosti)
Príprava podkladov pre vedenie firmy (exporty zo systémov, príprava reportov)
Kontrola platieb a pohľadávok
Komunikácia s klientmi ohľadom termínov platieb
Komunikácia s verejnými inštitúciami
Spolupráca s účtovnou firmou a jej aktívna podpora
Zasielanie faktúr klientom
Evidencia prichádzajúcej a odchádzajúcej pošty
Zabezpečovanie chodu recepcie
Nákup spotrebného materiálu a občerstvenia (kancelársky materiál, káva, čaj, ovocie)
Príprava drobného občerstvenia (káva, čaj, voda, pochutiny)
Distribúcia a kontrola fakturačných podkladov pre obchodné oddelenie
Kontrola evidencie zákaziek v internom systéme firmy
Realizácia ad-hoc úloh potrebných pre chod firmy a participácia na tvorbe alebo zlepšovaní pracovných postupov

Možnosť vzdelávania, bonusov a iných benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Advokátska kancelária so sídlom v Bratislave.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov