Pridať inzerát

Pracovník rýchleho občerstvenia

Leviathan group, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kollárova, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac+ príplatok za každý odpracovaný deň vo výške cca. 9,71€/netto/(180€-200€), príplatky za sobotu 1,79€/h, príplatky za nedeľu 3,58€/h.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zabehnutej prevádzky rýchleho občerstvenia v OC CityArena v Trnave, hľadáme personál do obsluhy. Náplňou práce je - aktívny výdaj jedál, práca s registračnou pokladňou, zodpovednosť za zverenú hotovosť, poradenstvo a starostlivosť o čistotu interiéru daného úseku prevádzky a ostatné práce podľa potreby (všetky činnosti súvisiace s prevádzkou rýchleho občerstvenia). Pracovná doba od pondelka do piatku 6-10 hodinové zmeny. Víkendy voľné, možnosť pracovať cez víkendy.

Oblečenie hradené zamestnávateľom, stály a pravidelný príjem, strava plne hradená zamestnávateľom, zabezpečený pitný režim.

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy, zasielajte prosím na office@leviathan.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ochota učiť sa nové veci, ochota pracovať v mladom a dynamickom kolektíve, komunikatívnosť, schopnosť dobre zvládať stresové situácie. Prax výhodou, nie podmienkou.

Spaghetti Leviathan je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť pôsobiaca na trhu 12 rokov. Spokojnosť personálu je pre nás rovnako dôležitá ako spokojnosť zákazníka.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov