Pridať inzerát

Asistent spracovania správ

Letové prevádzkové služby Slovenskej republiky, štátny podnik

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ivanská cesta, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 843 EUR/mesiacpočas zácviku 843 EUR po získaní oprávnenia 1 050 – 1 536 EUR v závislosti od praxe + prémie do výšky 30 % v zmysle platnej KZ
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

(práca na zmeny, nepretržitá prevádzka):
- spracovávanie správ systému ATIS, tvorba letových plánov
- vedenie štatistiky letov
- aplikovanie stanovených postupov v prípade výpadku zariadení technického zabezpečenia
- prijímanie a vybavovanie telefonických hovorov
- zabezpečovanie vysielania stanovených informácií prostredníctvom systému ATIS
- zodpovednosť za správne a včasné vysielanie správ a ich zmien
- výkon prevádzkových činností s cieľom plnenia požiadaviek na zaistenie bezpečnosti letovej prevádzky
- absolvovanie školení, výcviku a požadovaného preskúšania na získanie a udržiavanie spôsobilosti na výkon práce na pozícii Asistent spracovania správ

Zodpovednosti, povinnosti a práva sú vymedzené leteckými predpismi, nariadeniami, rozhodnutiami a smernicami platnými v SR, vnútroštátnymi a medzinárodnými koordinačnými dohodami a všeobecne záväznými právnymi predpismi.

- mzdový postup podľa nadobudnutej praxe
- týždeň dovolenky nad rámec zákona
- príspevok zamestnávateľa do DDS
- možnosť využívania podnikových rekreačných zariadení
- ďalšie benefity podľa Kolektívnej zmluvy

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš profesijný životopis.

V žiadosti uveďte PRESNÝ NÁZOV POZÍCIE, o ktorú sa uchádzate, Váš telefonický kontakt a e-mailovú adresu. Vaše osobné údaje spracovávame za účelom zabezpečenia výberu nových zamestnancov na základe vykonania nevyhnutných opatrení smerujúcich k uzatvoreniu pracovno-právneho vzťahu v súlade s ustanoveniami Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov.
Podrobnejšie a aktuálne informácie o spracovávaní Vašich údajov môžete získať na webovej stránke podniku www.lps.sk
Na základe posúdenia predložených materiálov si vyhradzujeme právo vykonať užší výber a kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zručnosti:
- práca s PC na užívateľskej úrovni.
- uchádzač absolvuje výcvik na výkon práce ukončený preskúšaním teoretických vedomostí a praktických zručností nadobudnutých výcvikom
- skúsenosti z oblasti letectva výhodou

Osobnostné predpoklady:
- bezúhonnosť – uchádzač musí byť osoba spoľahlivá z hľadiska požiadaviek zákona č. 143/1998 Z. z. o civilnom letectve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších zmien
- zdravotná spôsobilosť na prácu v noci
- schopnosť pracovať v tíme, stresová tolerancia a schopnosť zvládnuť vysokú pracovnú záťaž
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, ochota vzdelávať sa

Komplexné zabezpečovanie a poskytovanie letových prevádzkových služieb, leteckej telekomunikačnej služby, leteckej informačnej služby, služby pátrania a záchrany a ďalších činností, ktoré súvisia s plnením základného účelu a predmetu činnosti v záujme bezpečného, efektívneho a usporiadaného toku letovej prevádzky v stanovenom vzdušnom priestore a na určených letiskách v SR.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov