Pridať inzerát

Manipulačný pracovník v sklade

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 855 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS) aktuálne hľadá vhodného kandidáta/kandidátku na zodpovednú administratívnu pozíciu „Manipulačný pracovník v skladeʺ s náplňou práce:

• Manipulácia s exportnými a importnými zásielkami (vyskladnenie a uskladnenie tovaru)
• Vykonávanie odbornej práce na vysokozdvižnom vozíku
• Príprava zásielok pred odletom leteckej linky
• Kontrola tovaru pred zaskladnením a jeho príprava pre bezpečnostnú kontrolu
• Evidovanie pozície tovaru na sklade a jeho presunov
• Pravidelná inventarizácia skladových zásob

• Mzdový nárast v závislosti od výkonu, mzdové zvýhodnenia v zmysle Zákonníka práce za prácu počas víkendov, sviatkov a prácu v noci
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Parkovanie a posilňovňa pre zamestnancov zdarma
• Možnosť využitia Multisport karty

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám Váš životopis, starostlivo ho posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kontaktovať preto budeme iba uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

• Ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Skúsenosti s prácou v sklade výhodou
• Platný preukaz VZV nie je podmienkou
• Vodičský preukaz skupiny „B“
• Práca s PC na užívateľskej úrovni
• Dobrá fyzická zdatnosť
• Odolnosť voči stresu
• Zodpovedný a samostatný prístup
• Časová flexibilita
• Bezúhonnosť

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS), Právne a personálne oddelenie
Letisko M. R. Štefánika
823 11 Bratislava 21