Pridať inzerát

Customer Service Agent/Airport

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

  • Miesto práce: Letisko M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 945 EUR/mesiac+ príplatky za víkendy, sviatky a nočné zmeny
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS) hľadá vhodného kandidáta/kandidátku na pozíciu “Customer Service Agent” s náplňou práce:

• Poskytovať informácie cestujúcim o letoch, prevádzkach letiska a prepravných podmienkach leteckých spoločností v požadovanom čase a kvalite a tým prispievať k ich hladnej ceste letiskom
• Prispievať svojou prácou a vystupovaním k vytváraniu pozitívneho prvého dojmu cestujúcich
• Vybavovať telefonické požiadavky cestujúcich
• Hlásiť dôležité oznamy pre potreby cestujúcich
• Neodkladne informovať priameho nadriadeného v prípade netradičnej situácie na pracovisku
• Spolupracovať s ostatnými zložkami letiska
• Asistenčný sprievod cestujúcim s obmedzenou pohyblivosťou

• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Parkovanie a posilňovňa priamo na letisku pre zamestnancov zdarma
• Možnosť využitia Multisport karty
• Atraktívne a zaujímavé pracovné prostredie
• Výborný pracovný kolektív, ľudský a ústretový prístup

Váš životopis starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme kontaktovať telefonicky.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

• Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, vysokoškolské vzdelanie v odbore cestovný ruch výhodou
• Znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni (komunikácia so zahraničnými cestujúcimi na dennej báze)
• Prax v oblasti starostlivosti o zákazníka vítaná
• Výborné komunikačné zručnosti
• Schopnosť zvládať stresové situácie
• Príjemné a reprezentatívne vystupovanie
• Ochota a spôsobilosť pracovať na zmeny
• Trestná a priestupková bezúhonnosť
• Spoľahlivosť

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Ester Bobulová
E-mail: poslať životopis