Pridať inzerát

Predavač/skladník

Lesnícke náradie GRUBE s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kúpeľná 2, Kováčová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiac13.plat v plnej výške mesačnej mzdy, 14.plat vo 1/2 výške mesačnej mzdy.
  • Termín nástupu: od. 1.6.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná pracovná náplň:
- predaj a obsluha zákazníkov na oddelení lesníckeho náradia, práce na sklade, príjem a výdaj tovaru.
Pracovná doba: PO-PIA od 7,30 do 16,30 hod. (obedňajšia prestávka 1 hod.). Sobota, nedeľa voľno. Skúšobná doba 3 mesiace, potom uzatvorenie trvalej pracovnej zmluvy na dobu neurčitú.
Požiadavky zamestnávateľa:
- aktívny prístup k zákazníkom, komunikácia, flexibilita a zodpovednosť.
- stredoškolské vzdelanie s maturitou, aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka (minimálne mailová komunikácia).

13. plat + vianočné odmeny, zamestnanecké benefity, stravné lístky, poukazy na kultúru, zábavu alebo šport

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word, Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť.

Predaj špecializovaného lesníckeho náradia, pilčíckeho oblečenia a obuvi. Predaj poľovníckych potrieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov