Pridať inzerát

Operátor vo výrobe ekobrikiet

LES, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Drietoma
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 825 EUR/mesiacMesačne osobné ohodnotenie, príplatky za nadčasy, sviatky, soboty, nedele, nočné. Úprava mzdy po skúšobnej dobe. Mimoriadne odmeny. Priemerná mzda 1.370 EUR.
  • Termín nástupu: po dohode

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca vo výrobnej prevádzke na výrobu ekopalív.
• Činnosti obsluhy automatizovanej výrobnej linky na výrobu drevených ekobrikiet.
• Monitorovanie výroby, vykonávanie potrebných technických zásahov pre zabezpečenie plynulého chodu, s dôrazom na výstupnú kvalitu výrobkov.
• Vedenie jednoduchých záznamov.
• Skladové, manipulačné a obslužné práce.
• Práca so skladovými zásobami materiálu a hotových výrobkov, vychystávanie zákazníkom.
• Nakládka a vykládka kamiónov.

• Práca na jedinečnom technologickom zariadení výrobnej linky v zavedenej spoločnosti.
• Ekologické zameranie činnosti spoločnosti.
• Príjemný menší kolektív a rodinné prostredie firmy.
• Možnosť mimoriadnych odmien.
• Uplatnenie vlastnej iniciatívy, šikovnosti.
• Práca, ktorá nie je jednotvárna.

Ďakujeme všetkým, ktorí prejavia záujem o prácu v našej spoločnosti. Vybraných kandidátov budeme pozývať na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy
Vysokozdvižný vozík (VZV) - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Iniciatívny a zodpovedný prístup k práci.
• Technická zdatnosť.
• Zmysel pre poriadok, spoľahlivosť a dôslednosť.
• Zaujatie pre prácu s výrobnými technológiami, nakladačmi.

Spoločnosť Les, s.r.o., so sídlom v Trenčíne, vznikla v roku 2000. Výrobná prevádzka a veľkosklad sa nachádza v Drietome, v areáli PDP Drietoma.
Hlavnou činnosťou spoločnosti je najmä výroba, predaj a distribúcia ekobrikiet, peliet a štiepaného dreva.
Okrem toho sa spoločnosť zaoberá aj nákupom a predajom drevnej suroviny, výrobou zelenej a technickej štiepky, spracovaním drevných zvyškov po lesníckej a drevárskej výrobe pre potreby teplárenských a drevospracujúcich spoločností, ako aj vnútroštátnou a medzinárodnou dopravou lesovozmi.
LES, s.r.o. v podtitule svojho loga používa slovné spojenie "zelená energia", ktoré je vyjadrením smerovania celej spoločnosti.
Cieľom spoločnosti je pomôcť ľuďom používať ekopalivá LES a šetriť tak nielen vlastné peniaze a námahu vynakladanú na zabezpečenie tepla pre svoje domovy, ale aj životné prostredie a prírodu okolo nás.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov