Pridať inzerát

Chyžná

LEROS AGENCY s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rakúsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 900 - 2 200 EUR/mesiac13.,14. plat
  • Termín nástupu: november/december

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka práce na pozíciu chyžná je v rôznych hoteloch v Rakúsku, preto aj náplň práce je všade trochu iná. Hlavnou náplňou práce ale každej chyžnej je upratovanie hotelových izieb, výmena posteľných bielizní, upratovanie apartmánov, vysávanie, utieranie prachu, upratovanie wellness, vstupnej haly a ostatných priestorov hotela. Vo väčších hoteloch sú tieto úlohy rozdelené medzi viacero chyžných. K úlohám chyžných patrí aj práca v práčovni - pranie a žehlenie.

Výhodou práce na sezóne sú:
- ubytovanie a strava sú hradené/ zadarmo
- overení zamestnávatelia
- práca na rakúsku pracovnú zmluvu
- slovenský kolektív
- základná nemčina a porozumenie
- rôzne výhody v danom lyžiarskom stredisku ako personál (napr.lacnejší lyž.lístok a pod.)
- 13.,14. plat na konci sezóny
- plat 1500,- až 1800,-€ NETTO

Informácie o výberovom konaní

Oslovení budú iba vybraní a vhodní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.1.2022 (ostáva ešte 77 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hotely, penzióny, horské chaty v rôznych rakúskych a nemeckých strediskách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

prax na pozícii chyžná, opatrovateľka

Počet rokov praxe

1

Hľadáme šikovné flexibilné žienky, ktoré majú chuť pracovať na zimnej sezóne v rôznych lyžiarskych strediskách v Rakúsku. Prax je vítaná a dôležité sú základy nemčiny a porozumenie. Nástup je koncom novembra, začiatkom decembra.
Preklad životopisu do nemčiny.

Leros Agency s.r.o. je spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania v zahraničí, predovšetkým v Rakúsku, Nemecku a Švajčiarsku, v oblasti gastronómie a hoteliérstva.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

MPČĽ 32
977 03 Brezno

Kontakt