Pridať inzerát

Zástupce vedoucího směny ve skladu • 2 směny (ranní/odpol.)

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Všechromy, Strančice, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26 000 - 30 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: IHNED

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• podpora vedoucího směny ve skladu
• zadávání a rozdávání práce týmu (cca 50-70 lidí)
• sledování produkce pracovníků
• reportování chyb a výkyvů práce v týmu nadřízenému
• vytváření přepravních listů
• drobná administrativa (vyplňování dat v systému a různých tabulkách Excel)
• 2 směnný provoz (týden ranní 7-15,30 / týden odpolední 15 - 23,00)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• smlouva na dobu určitou 1 rok (s možností prodloužení)
• 25 dní dovolené
• základní mzda 24 500 Kč + bonusy
• příplatky dle ZP (případné přesčasy, víkendy, práce ve svátek)
• stravenkový paušál 75 Kč/směna (tedy 1 500 Kč čistého k výplatě navíc)
• příspěvek na praní OOPP 1 000 Kč / měsíc (čistého k výplatě navíc)
• multisport karta
• týdenní zálohy (až 1.000 Kč týdně)
• možnost ubytování (ubytování strháváme ze mzdy) nebo příplatek na vlastní ubytování 1 500 Kč / měsíc hrubého
• svozový autobus zdarma z metra C - Opatov (cca 20 min cesta)
• nástup ihned/dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

V roli globálně působícího lídra ve svém odvětví, s více než 140 lety zkušeností v oblasti logistiky, jsme hrdi na skutečnost, že poskytujeme svoji podporu průmyslovým i obchodním spoelčnostem v rámci globální výměny zboží.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Mírně pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• základní znalost práce na počítači (MS Word, Excel, Oulook)
• základní orientaci v procesech v rámci skladu výhodou
• znalost práce se systémem SAP výhodou
• čistý výpis rejstříku trestů (podmínkou)
• logické myšlení, ochota učit se novým věcem
• loajalita k firmě
• samostatnost

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců