Pridať inzerát

Asistent predaja

Lepal Technik Michalovce, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Michalovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 762 - 1 200 EUR/mesiacHrubá mzda od 762,00 - 1200,00 €. Pohyblivá zložka mzdy - mesačné prémie do výšky 40% základnej mzdy, odmena za obrat / zodpovednosť a kvalitu práce. Preplácané nadčasy.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistent predaja predáva, poskytuje zákaznícky servis a pomáha zákazníkom správne si vybrať tovar a služby. Jeho činnosť sa môže zo dňa na deň meniť podľa potrieb prevádzky predajne, teda je flexibilný pri plnení úloh. Pomáha pri všetkých činnostiach spojených s chodom predajne podľa pokynov vedúceho predajne. Obsluhuje zákazníkov, rieši objednávky od zákazníkov, inkasuje hotovostné a bezhotovostné platby, zodpovedá za hotovosť v pokladni, vystavuje doklady o kúpe - dodacie listy - záručné listy, preberá tovar od dodávateľa, dopĺňa tovar na predajné miesta, zodpovedá za správne označený tovar a ceny, podieľa sa na inventúrach, udržuje čisto a poriadok na pracovisku a ďalšie úlohy.

Zamestnanecké zľavy na tovary a služby dcérskych spoločností, firemné akcie. Priateľský, mladý a dynamický kolektív.

Uchádzači spĺňajúci požiadavky budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Prax na pozícii/v oblasti

prax v odbore vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

finančná a ekonomická gramotnosť
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
tímová práca
samostatnosť

Maloobchodná predajňa železiarstva

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov