Pridať inzerát

Nákupca

LEONI Slovakia s.r.o., odštepný závod Trenčianska Teplá

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčianska Teplá
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 400 EUR/mesiac* Osobné ohodnotenie - mesačne, * 13ty plat podľa interných pravidiel.
  • Termín nástupu: 01.07.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Identifikácia potenciálnych dodávateľov,
* Údržba kmeňových dát dodávateľov,
* Komunikácia s dodávateľmi, príprava rámcových objednávok,
* Plánovanie a nákup materiálov podľa platných špecifikácii v požadovanom čase a kvalite,
* Kontrola a optimalizácia výšky zásob,
* Vypracovanie objednávok materiálu podľa materiálového plánu, jeho analýza a riešenie chýb v pláne,
* Analýza nákupných cien a nákupných dávok s cieľom zníženia nákladov na dopravu a skladovanie, vyhodnocovanie ponúk.

* Flexibilný pracovný čas,
* Home office podľa interných pravidiel,
* Osobné ohodnotenie - mesačne,
* 13ty plat podľa interných pravidiel,
* Sociálny program.

Informácie o výberovom konaní

Konečná výška mzdy závisí od skúseností a praxe kandidáta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SAP Materials Management (MM) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Nákup / Spracovávanie objednávok / Vyjednávanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Anglický jazyk na komunikačnej úrovni,
* Skúsenosti s nákupom technických materiálov,
* Skúsenosti v SAP,
* Precíznosť, technický background, iniciatíva a schopnosť prinášať zlepšenia.

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našom závode v Trenčianskej Teplej máme približne 250 zamestnancov a vyrábame dátové káble pre automobilový priemysel. Šikovným sa u nás darí!

Práca v našej spoločnosti je viac než len zamestnanie – je to možnosť stať sa súčasťou stabilnej globálnej spoločnosti a výnimočného tímu, v ktorom môžete získať zaujímavé pracovné skúsenosti a rozvíjať svoj potenciál.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov