Pridať inzerát

Interný SAP konzultant

LEONI Slovakia s.r.o., odštepný závod Trenčianska Teplá

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčianska Teplá
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac• Osobné ohodnotenie • 13ty plat • Sociálny program
  • Termín nástupu: 01.08.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Klasifikuje a analyzuje interné požiadavky na IT
• Identifikuje a rieši problémy a incidenty
• Minimalizujte množstvo neplánovaných prestojov v prostredí aplikácie zákazníka
• Spracováva požiadavky na zmenu v priebehu vývoja IS (customising)
• Pripravuje zadania pre programátorov
• Zúčastňuje sa na implementačných / vývojových projektoch SAP
• Zlepšuje a optimalizuje aplikačné prostredie zákazníka
• Spracováva funkčné špecifikácie, prípadne návrhy implementácie aplikácie, resp. jej časti
• Pripravuje školenia a tvorí dokumentáciu pre koncových / kľúčových používateľov
• Podporuje testovania a scenáre
• Aktívne komunikuje so zákazníkom, ako aj s realizačným tímom spoločnosti a s externými SW dodávateľmi
• Podporuje výrobnú prevádzku na konzultačnej úrovni

• Mladý IT tím v medzinárodnej stabilnej spoločnosti
• Flexibilný pracovný čas
• Možnosť pracovať v home office (čiastočne)
• Osobné ohodnotenie
• 13ty plat
• Sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SAP Materials Management (MM) - Pokročilý
SAP R/3 - Pokročilý
SAP Warehouse Management (WM) - Základy
SAP Production Planning (PP) - Základy
SAP Scripts - Základy
Administrácia SAP - Základy
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

IT / špecilista výroby / nákupu so zameraním na SAP

Počet rokov praxe

3

• Výborné komunikačné zručnosti
• Schopnosť analyzovať a koordinovať činnosti medzi internými zákazníkmi a externými spoločnosťami
• Skúsenosti so SAP modulmi a ochota učiť sa programovať
• Anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našom závode v Trenčianskej Teplej máme približne 250 zamestnancov a vyrábame dátové káble pre automobilový priemysel. Šikovným sa u nás darí!

Práca v našej spoločnosti je viac než len zamestnanie – je to možnosť stať sa súčasťou stabilnej globálnej spoločnosti a výnimočného tímu, v ktorom môžete získať zaujímavé pracovné skúsenosti a rozvíjať svoj potenciál.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LEONI Slovakia spol. s r.o., OZ Trenčianska Teplá
M.č. Dobrá 1356
914 01 Trenčianska Teplá