Pridať inzerát

Junior / Inžinier/ ka kvality

LEONI Slovakia s.r.o., odštepný závod Trenčianska Teplá

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčianska Teplá
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 350 EUR/mesiacZákladná mzda + Osobné ohodnotenie na mesačnej báze (150€ maximum / mesiac) = celková mzda pri nástupe 1100€ + Ročná odmena (13ty plat)
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikuje s kontaktnými osobami u zákazníka v prípade reklamácií a zákazníckych auditov
- Spracováva reklamácie vrátane úprav reklamačných správ; príprava akčných plánov, analýz, kontrol efektivity, údržby reklamačnej databázy a prípravy reklamačných vyhodnotení
- Pripravuje a zavádza lokálne kvalitatívne postupy a pracovné návody
- Zaznamenáva interné chyby
- Koordinuje analýzy a testy spojené s internými a externými reklamáciami ako aj pridruženými akciami

- Letný a zimný bonus
- Bohatý sociálny program ( príspevok na športové a kultúrne aktivity, darčekové poukážky, životné jubileá a udalosti)
- Výhodná cena stravovania
- Pružný pracovný čas
- Práca v medzinárodnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikatívna znalosť anglického jazyka
- Skúsenosti na oddelení kvality v automotive IATF + nástroje oddelenia kvality FMEA výhodou
- Výborné komunikačné zručnosti, precíznosť, tímový hráč so schopnosťou pochopenia technických podkladov
- Znalosť SAP - výhodou

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našom závode v Trenčianskej Teplej máme približne 250 zamestnancov a vyrábame dátové káble pre automobilový priemysel. Šikovným sa u nás darí!

Práca v našej spoločnosti je viac než len zamestnanie – je to možnosť stať sa súčasťou stabilnej globálnej spoločnosti a výnimočného tímu, v ktorom môžete získať zaujímavé pracovné skúsenosti a rozvíjať svoj potenciál.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov