Pridať inzerát

Administratívna pracovníčka - fakturantka

LEONESS, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 100 EUR/mesiacNástupný plat 850 EUR / + mesačné odmeny do výšky 150 euro -variabilná zložka mzdy (po skúšobnej dobe a zaškolení + 250€ ) 850 - 1 100 EUR/mesiacMzda - základ + variabilná zložka mzdy. Finálna úroveň mzdy bude dohodnutá podľa skúseností kandidáta. Výška odmeny súvisí aj od aktivity , výkonu pracovníka, dochádzky atď.
  • Termín nástupu: 02.11.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
- zákaznícka podpora cez e-mail /telefón
- práca v skladovom systéme ONIX /OMEGA
- vystavenie faktúr , dodacích listov a dobropisov
- evidencia a príprava dokumentov pre príjem a výdaj tovaru
- príjem, spracovanie a vybavenie objednávok
- nákup tovaru
- príprava podkladov pre účtovníčku
- Anglický jazyk výhodou
- pracovná doba PO-PIA - 8:00 - 16:30

- spolupráca s kolegami v dynamickom tíme
- nákup produktov za zvýhodnené ceny
- jednozmenná prevádzka, iba v pracovné dni (8:00 - 16:30 hod).
- príjemne pracovne prostredie
- práca v úspešnej, rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
- stravné lístky

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV.

Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo zavolať iba uchádzačov, ktorí splnia všetky požiadavky.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- príjemné a profesionálne vystupovanie
- dobré komunikačné schopnosti
- veľmi dobré počítačové vedomosti /Word, Excel, Outlook/- podmienka
-skúsenosti s fakturáciou - podmienka
Požadujeme zodpovednosť, logické myslenie, tímového ducha a chuť pracovať a učiť sa.
Tešíme sa na každého uchádzača, ktorý je pozitívne naladený, zodpovedný, rád komunikuje s ľuďmi, je tímový hráč a vie pracovať samostatne.

Spoločnosť LEONESS, s.r.o., zabezpečuje kompletný servis v oblasti hygienického materiálu, čistiacich prostriedkov, kancelárskych a školských potrieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov