Pridať inzerát

Očný lekár - Oftalmológ Bratislava

LENZdravie, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 000 EUR/mesiacUvedená výška mzdy platí pre plný úväzok pre lekára. Vzájomná dohoda o mzde vzhľadom na prax, atestáciu, veľkosť úväzku. Možná rôzna forma pracovného úväzku.
  • Termín nástupu: dohoda
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– meranie zrakovej ostrosti
– aplikácia kontaktných šošoviek
– odborné poradenstvo pri výbere kontaktných šošoviek
– starostlivosť o chod prevádzky
– odbornosť – znalosť problematiky
– ochota učiť sa nové veci
– komunikatívnosť
– príjemné vystúpovanie
– spoľahlivosť
– samostatnosť

K dispozícii budete mať najmodernejšiu lekársku techniku, materiál.

Práca iba v pracovné dni.

Zamestnancom ponúkame možnosť byť súčasťou vysoko kvalifikovaného a motivovaného tímu. Za kvalitne odvedenú prácu, ponúkame férové finančné ohodnotenie a férový prístup. Samozrejmou súčasťou je možnosť ďalšieho vzdelávania, systém stravovania a mnoho ďalších výhod.

Hľadáme atestovaného očného lekára so skúsenosťami a odhodlaním, ktorý hľadá uplatnenie v kvalitnom prostredí spoločnosti v Bratislave. Pošlite nám Váš životopis, do 7 dní odpovieme každému uchádzačovi.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

oftalmológia

výborné predpoklady pre prácu s ľuďmi,
výborné komunikačné zručnosti

LENZdravie je medzinárodná spoločnosť poskytujúca expertné služby v oblasti oftalmológie. Členmi nášho tímu sú špičkoví odborníci v svojej oblasti zo Slovenska i zo zahraničia.

Poliklinika Šustekova
Šustekova 2
851 04 Petržalka
Bratislava