Pridať inzerát

Poradca klienta na pobočke poisťovne

Lenka Maková - Agentúrna kancelária Allianz

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pezinok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 400 EUR/mesiacfixná zložka závislá od skúseností + kvartálne a ročné bonusy + provízna zložka + bonifikácie
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s klientmi na pobočke. Servis existujúcich zmlúv. Generovanie nového obchodu. Telefonická komunikácia. Administratíva. Absolvovanie školení. Účasť na poradách. Tímové stretnutia.

Možnosť kariérneho rastu. Bezplatné školenia. Bezplatné pracovné rozhranie. Zľava na produkty spoločnosti. Rôzne formy bonifikácií. Práca pre veľkú a stabilnú jednotku na trhu. Práca s existujúcou databázou.
Flexibilný pracovný čas. Ide o kombinovanú prácu na pobočke aj doma.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Internet - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

výhodou

Predpoklady pre prácu s ľuďmi. Mať svoj sen a urobiť s nami prvý krok k jeho splneniu

Poisťovníctvo, poradenstvo v 2.pilieri, sprostredkovanie hypoték a bankových úverov, zabezpečenie podnikateľskej činnosti. Allianz - Slovenská dôchodková správcovská spoločnosť, a.s.

Adresa spoločnosti

Magda Gažíková
Holubyho 28
90201 Pezinok