Pridať inzerát

IT pracovník - GabionyLemon

LEMON trade, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Závodná, Nižná
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 6 EUR/hod.
  • Termín nástupu: dohodu (aj ihneď)
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma GabionyLemon príjme na IT oddelenie nového kolegu.
Požadované zručnosti:
- znalosti z oblasti SEO (príklad: web ranking - rýchlosť webu, outbond links, ...)
- Wordpress
-Adobe InDesign
-Adobe Photoshop
- Google Adwords
- Google Analytics
- Google Search Console
- Google Tag Manager (vkladanie HTML kódov na stránku)
- Google Merchant Center
- Digitálny marketing
Pracovať budeš v Nižnej na Orave v novoprerobených priestoroch firmy GabionyLemon - ul. Závodná 969.
Naša bežná pracovná náplň:
- úprava, tvorba web stránok vo Wordpresse
- kampane v Google Adwords, optimalizácia stránok, tvorba katalógov, návodov, digitálny marketing - sociálne siete/email marketing/youtube, články, reklamné bannery...
Možnosť práce na dohodu/ trvalý pracovný pomer/ živnosť.
8hodinový pracovný čas (možnosť dohody aj inak)
Plat závisí od Tvojich zručností - čím viac z vyššie uvedených vecí ovládaš - tým vyšší plat ti ponúkneme( 5-10€/hod netto)
Ak sme ťa zaujali a chceš vedieť viac zavolaj kedykoľvek na tel.číslo: 0908419585
Tím GabionyLemon

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Prax na pozícii/v oblasti

IT pracovník, programátor, marketing

Naša spoločnosť Gabiony Lemon – LEMON trade, s.r.o. sídli v krásnej časti severného Slovenska, v Nižnej na Orave. Patríme medzi historicky prvých skutočných výrobcov gabionových konštrukcií na Slovensku. Firma LEMON trade, s.r.o. má bohatú históriu. Svoje podnikanie sme začali už v roku 1997 pod názvom Milan Lemon – CLIENT CAR. V priebehu niekoľkých rokov sme sa začali venovať predaju chatiek, dreva, vchodových dverí a prírodného kameňa. Práve vďaka prírodnému kameňu sme sa na prvý pohľad zamilovali do gabionov. V roku 2007 sme spustili svoju vlastnú výrobu gabionových sietí a gabionových košov. V roku 2008 sme na základe požiadaviek našich zákazníkov začali vyrábať gabionové plotové systémy PREMIUM a PRAKTIK, ktoré sa tešia veľkej obľube pri riešení oplotenia rodinných domov. Keďže sme neustále rástli a rozvíjali sa, v roku 2017 sme sa pretransformovali z fyzickej osoby na právnický subjekt LEMON trade, s.r.o. Poctivou a svedomitou prácou sme sa stali najväčším výrobcom zváraných gabionových plotov, košov a sietí na Slovensku s viac ako 3000m2 výrobných hál, 60 zamestnancami a tisíckami spokojných zákazníkov. V našej ponuke nájdete gabionové ploty, gabionový obklad, 2D panely, gabionové kvetináče a vyvýšené záhony, samostatné gabionové siete ako aj kompletné gabionové koše so všetkými montážnymi prvkami.

Adresa spoločnosti

Kukučínova 212, 39
02743 Nižná