Pridať inzerát

Copywriter

Lemon Lion, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ul. 1. mája 1264/9, Púchov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 600 EUR/mesiacŽivnosť ako ju nepoznáte : - odmena za odpracované roky - výkonnostná odmena - príplatok na cestovanie do zamestnania - preplatené dovolenky - príplatok na dôchodok - príplatok na obed - príplatok na OČR/PN - suma sociálnej istoty (dostaneš aj keď neodpracuješ ani hodinu v mesiaci) - provízie Alebo všetko inak - podľa dohody, ako si to spolu nastavíme. Horná hranica mzdy je určená len pre tých, čo majú limity v práci a vzdelávaní. Ostatní ju nemajú vôbec!
  • Termín nástupu: ihneď, prípadne dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dokážeš a baví ťa písať?
So slovenským jazykom si si potykal/a a vyjadríš sa presne a spisovne? Dokážeš rýchlo naštudovať novú problematiku z akejkoľvek oblasti? Dokážeš sa v nej rýchlo zorientovať, opísať veci a deje vlastnými slovami?
Nemáš komunikačné problémy, naopak, dokážeš zo zákazníka vytiahnuť informácie, aj keď to z neho ide ako z chlpatej deky?
Chápeš základné princípy reklamného textu, dokážeš komunikovať písomne bez chýb a rýchlo?
Potom si naša, potom si náš!

Náplň tvojej práce si predstavujeme takto:

• 80 % komunikácia so zákazníkom, zber informácií a následná tvorba textov pre
webové stránky, blogy, PR články a podobne
• 10 % napĺňanie webstránok
• 10 % iné práce v reklamnej agentúre (riadenie zákazníka pri natáčaní videí, tvorba
scenárov, prepisy nahovorených textov a ich preštýlovanie, zostavovnie obsahu
webstránky a podobne)

S kým budeš spolupracovať?

Denne budeš spolupracovať s tvorcami digitálneho obsahu. Budeš komunikovať s fotografom, aby vedel, aké fotografie potrebuješ k svojim textom, grafikom aby vedel aké ikonky ti pripraviť, programátorom a webdizajnérom, aby vedeli web zostaviť tak, aby bol obsahovo funkčný. Budeš pracovať v našom tíme, v kancelárii, ktorú máme v Púchove.

Výhodou bude ak...

Máš skúsenosti v práci s textom, napr. novín, časopisov, alebo vedenia firemných webov.
Máš novinárske, alebo jazykové vzdelanie.
Ovládaš aj iný jazyk, najmä angličtinu a nemčinu.

Možnosť neustáleho zvyšovania kvalifikácie
Interné školenia
Zaručený kariérny rast v spoločnosti
Príplatok na dochádzku, sporenie na dôchodok, preplatenie dovolenky, OČR/PN.

Pri záujme o účasť vo výberovom konaní je nutné uviesť váše meno, email aj telefón. Skontrolujte si, či ich máte v profile uvedené. Fotografia je vhodná, nie je podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Každú svoju schopnosť, prosíme, podlož prácou zo svojho portfólia, alebo opisom kde a ako si skúsenisti v danej oblasti získal.

Sme digitálna marketingová agentúra Lemon Lion.
Už 10 rokov pomáhame značkám vyniknúť a startupom rásť.
Tvorbou webových stránok zabezpečujeme našim klientom nepretržitú prítomnosť v online priestore.
Umožnujeme predávať aj za hranicami regiónu.
Pomáhame v komunikácii so zákazníkmi a prinášame vhľad do ich typického správania.
Písaním textov prispievamie k budovaniu dobrého mena a k zvýšeniu dôveryhodnosti.
Naši grafickí dizajnéri pomáhajú klinetom vizuálne vyjadriť ich posolstvá, a to, za čím si stoja.
Zohľadnením všetkých aspektov, od farebnej palety po typografiu, prispievajú k tvorbe dobrého prvého dojmu a umožňujú vyniknúť v informačnom hurhaji.
Produkciou videospotov a fotografií, vo vlastnom ateliéri, umožňujeme kupujúcim lepšie pochopiť produkty a služby. To následne vedie k zrýchleniu nákupných rozhodnutí a vyšším predajným konverziám.
Reklamnými kampaňami klientom umožňujeme osloviť ich zákazníkov.
Priamou spoluprácou s výrobou reklamy v jednej budove dávame zákazníkom možnosť dostať všetko pod jednou strechou v jednotnom dizajne a riadené z jedného miesta.