Pridať inzerát

Predajca telekomunikačných služieb

LEKOS - Internet a televízia

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Štefana Kukuru, Michalovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 900 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontaktovanie súčasných aj potenciálnych zákazníkov,
- predaj televíznych, internetových a telefónnych služieb,
- realizovanie prieskumu spokojnosti zákazníkov,
- práca podľa potreby v pobočke Michalovciach alebo v Sobranciach.

- Stabilné zamestnanie,
- zaujímavé platové ohodnotenie,
- priestor pre osobnostný rast,
- príležitosť pre ďalšie vzdelávanie.

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na e-mail: personalne@lekosonline.sk
Budeme Vás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikačné a prezentačné zručnosti,
- príjemné vystupovanie,
- schopnosť rýchlo reagovať,
- prozákaznícka orientácia,
- sebavedomie,
- flexibilita,
- empatia.

Sme úspešná, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s viac ako 20-ročnou históriou. Máme bohaté skúsenosti v oblasti poskytovania komplexných telekomunikačných riešení, elektronických komunikačných služieb (internet, televízia, telefonovanie), montáže a údržby telekomunikačných sietí, zabezpečovacích systémov, správy počítačových sietí a predaja a servisu výpočtovej techniky. Naše služby poskytujeme domácnostiam, firmám i samosprávam.
V rámci svojej činnosti myslíme aj na región, v ktorom podnikáme. Podporujeme kultúrny, spoločenský i duchovný život v našom regióne. Propagujeme ho produkciou vlastného televízneho obsahu vysielaného na Slovensku aj v zahraničí. Aktivitami v mediálnej oblasti tak prekračujeme hranice telekomunikácií.
Našou silnou stránkou sú najmä dlhoročné skúsenosti a skvelý tím ľudí s nadšením pre telekomunikačné služby, médiá, najnovšie technológie a efektívne riešenia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov