Pridať inzerát

Marketing Specialist / Marketingový špecialista

Lekárne Dr.Max

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacZákladná mzda na pozícii je 1 400,- EUR. K mzde prináleží variabilná zložka mzdy vo výške 10% základnej mesačnej mzdy.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Neustále sa rozvíjame a chceme prinášať to najlepšie zo sveta lekární. Preto do nášho tímu hľadáme kolegov, ktorí pristupujú k práci s nadšením, sú otvorení novým nápadom, dokážu spoločne zdieľať hodnoty a vzájomne sa podporovať.

Tvojimi kľúčovými úlohami bude najmä:
• zastrešenie celkovej prípravy mesačného akciového letáku, príprava komplexného zadania a podkladov pre reklamnú agentúru (texty, fotografie), distribúcia na lekárne
• zastrešenie prípravy mesačných plagátov a ich distribúcia na lekárne
• zodpovednosť za tvorbu a dodanie LCD výstupov na spracovanie
• zodpovednosť za zadávanie, spracovanie a odovzdanie marketingových výstupov
• participácia na realizácii nepravidelných marketingových výstupov
• aktívna spolupráca s oddeleniami v rámci spoločnosti
• aktívna spolupráca s obchodnými partnermi, externými dodávateľmi (napr. reklamná agentúra)

Čo na teba čaká?
• Moderné pracovné prostredie s otvorenou a neformálnou firemnou kultúrou
• Stabilná práca pre lídra na trhu – sme napredujúca a inovatívna spoločnosť
• Flexibilný pracovný čas, možnosť home office
• Možnosť zapojiť sa do rôznorodých projektov
• Teambuildingové, športové a kultúrne podujatia
• Istota finančného zázemia vďaka spravodlivému odmeňovaniu a zaujímavému finančnému ohodnoteniu
Viac o benefitoch nájdete na našich kariérnych stránkach:

Ďakujeme Vám vopred za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Vaše osobné materiály budú starostlivo posúdené. Upozorňujeme, že kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Sales

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Profesionálne požiadavky:
• pracovná pozícia je vhodná pre absolventa
• znalosť grafiky DTP (pre komunikáciu s externými dodávateľmi)

Osobnostné predpoklady:
• Marketingové cítenie
• Dynamická a aktívna osobnosť s inovatívnym pohľadom na riešenie úloh
• Výborné komunikačné schopnosti a schopnosť tímovej spolupráce
• Kreativita, nápaditosť a prezentačné zručnosti
• Dôraz na detail
• Zodpovedný a samostatný prístup
• Vysoká schopnosť doťahovania úloh do konca

Lekárne Dr.Max vznikli pred 16 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 350 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2000 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr.Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Navštívte naše kariérne webové stránky: https://kariera.drmax.sk/kariera-drm...

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov