Pridať inzerát

Improvement process specialist

Lekárne Dr.Max

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Diaľničná cesta 5542/2e, Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiacFinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Neustále sa rozvíjame a chceme prinášať to najlepšie zo sveta lekární. Preto do nášho tímu hľadáme kolegov, ktorí pristupujú k práci s nadšením, sú otvorení novým nápadom, dokážu spoločne zdieľať hodnoty a vzájomne sa podporovať.

Čo vás u nás čaká?
- Kompletné zastrešenie a riadenie jednotlivých úsekov skladu – príjem, pickovanie, balenie a expedícia
- Riadenie, koordinácia, podpora a motivácia zamestnancov skladu, kontrola ich činností
- Hlásenie produkčných chýb a návrhy na zlepšenie procesov skladu
- Návrhy na zefektívňovanie a optimalizáciu procesov v sklade
- Zlepšovanie štandardizovaných procesov cez KAIZEN
- Definovanie a navrhovanie nástrojov, postupov a procesov
- Kooperácia s manažmentom na definovaní krátkodobých a dlhodobých cieľov a potencionálnych ziskov
- Aktívna účasť pri nábore nových ľudí v spolupráci s oddelením HR
- Kompletné zastrešenie agendy BOZP
- Udržiavanie a aktualizácia všetkých dokumentov súvisiacich s procesom

- Príjemné pracovné prostredie s otvorenou a neformálnou firemnou kultúrou
- Stabilnú prácu pre lídra na trhu – napredujúcu a inovatívnu spoločnosť
- Istotu finančného zázemia vďaka spravodlivému odmeňovaniu a zaujímavému finančnému ohodnoteniu
- Viac o benefitoch nájdete na našich kariérnych stránkach: https://www.drmax.sk/kariera-drmax/p...

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Vaše materiály budú starostlivo posúdené.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosti s riadením tímu
- Výborné komunikačné schopnosti a time-manažment
- Skúsenosti v oblasti logistiky
- Práca s Microsoft Office, bežné webové APP
- Schopnosť naučiť sa pracovať s logistickými softvérmi
- Organizačné schopnosti a vedieť pracovať samostatne sú výhodou
- Zodpovedný prístup k práci a dodržiavanie stanovených pravidiel
- Zameranie na cieľ a dosahovanie spoločných výsledkov
- Zdieľanie spoločných hodnôt a ochota spolupracovať s ostatnými kolegami

Lekárne Dr.Max vznikli pred 16 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 340 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2000 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr.Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Navštívte naše kariérne webové stránky: https://kariera.drmax.sk/kariera-drm...

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov