Pridať inzerát

HR špecialista pre nábor a výber

Lekárne Dr.Max

  • Miesto práce: Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacod 1400 €/brutto, v závislosti od skúseností kandidáta, + 10% mesačná odmena pri dosiahnutí KPI
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Milá naša budúca kolegyňa/budúci kolega,

Naša práca HR špecialistov pre nábor a výber je veľmi zaujímavá, ale aj náročná. Spoznáš veľa ľudí, precestuješ množstvo kilometrov, navštíviš nové kúty Slovenska a budeš môcť ponúknuť svoje nápady, pretože inovatívnosti sme otvorení. Mal/a by si počítať s tým, že tvoj pracovný čas si budeš organizovať sám/a, preto aj samostatné rozhodovanie je dôležitou súčasťou našej práce.

Naše pravidelné úlohy by sa dali zhrnúť do 4 hlavných tém:

1. SKÚSENOSTI Z HR
Tvojou náplňou práce bude najmä pravidelná komunikácia s kandidátmi, ich priame oslovovanie, telefonické kontaktovanie a pohovory. Hľadanie nových fungujúcich spôsobov náboru, pretože voľných pozícií je u nás neúrekom. Mal/a by si mať skúsenosti s kompletnou náborovou agendou, aby ťa nič nezaskočilo. Súčasťou tvojej práce bude aj podpora manažérov v oblasti zákonníka práce v tvojom regióne.

2. BUDOVANIE VZŤAHOV
Budeš spolupracovať s našimi regionálnymi riaditeľmi a budovať si vzťahy s kandidátmi a zamestnancami, pretože hľadanie farmaceutov je niekedy aj na pár mesiacov. Netreba sa však vzdávať pri neúspechu, každá skúsenosť, aj taká, keď vecí nejdú úplne ideálne, nás posúva vpred.Veľmi dôležitá je komunikácia, zdieľanie informácií navzájom a spoločné hľadanie riešení. Sme tím a aj ako tím spolupracujeme dennodenne.

3. ŠTUDENTI A ABSOLVENTI
Kamarátime sa aj so študentmi farmácie, radi sa s nimi stretávame a prinášame im rôzne aktivity, súťaže, prednášky, na ktorých sa podieľame ako tím. Aj v tomto prípade budeme očakávať nové podnety a nápady z tvojej strany.

4. EMPLOYER BRANDING
Chceme byť viac viditeľní aj na sociálnych sieťach, preto by ti slovné spojenie employer branding nemalo byť cudzie, práve naopak. Chceme ľuďom a potenciálnym kandidátom ukázať kto sme, a čo pre našich zamestnancov ako zamestnávateľ robíme. A nie je toho málo. Malú ukážku tejto práce si môžeš pozrieť na našom LinkedIn profile: https://bit.ly/3Hk7gzS. Neustále hľadáme nové spôsoby ako kandidátov zaujať a aj tvoj prínos bude v tomto veľmi dôležitý.

A ČO TÍM?
Sme šikovné trio - na západe, strede a ty budeš na východe Slovenska. Naša šéfka je tá najlepšia na svete, vie pochváliť, podporiť a poradiť :)
Pre svoju prácu prácu môžeš využívať office v Košiciach, či prácu z domu, veľkú časť budeš totiž v teréne.

ČO SA NÁM, TVOJIM BUDÚCIM KOLEGYNIAM, NA POZÍCII NAJVIAC PÁČI?
Rôznorodosť pracovných úloh, otvorenosť novým nápadom, spolupráca v tíme, firemné benefity, služobné auto, ktoré môžeme využívať aj súkromne a možnosť nakupovať produkty v našich lekárňach za super ceny. A najlepšie sú spoločné teambuildingy a firemné akcie :)

ČO JE NAJVIAC NÁROČNÉ?
Hľadanie kandidátov, farmaceutov v náročných lokalitách. Každá z nás má svoj špecifický región, kde to nie je jednoduché.

NEJAKÉ BENEFITY?
Samozrejme, máme spoločné tímbildingy, firemné akcie, spoločné raňajky, kde spoznáš ďalších kolegov. Máme možnosť nakupovať v našich lekárňach za výhodné ceny, benefitný systém cafetéria, kde si vyberieš benefity podľa seba. V prípade výnimočných udalostí dostávame krásne darčeky, či finančné príspevky. Spolu športujeme, zabávame sa, vzdelávame a posúvame sa vpred.

Čo na to hovoríš? Zaujala ťa naša ponuka? Ak áno, pošli nám svoje CV, aby si sa k nám mohla/mohol pridať čo najskôr.

Ďakujeme za všetky žiadosti, ktoré nám prídu. Budeme sa stretávať s kandidátmi na základe skúseností z HR oblasti. Ak chceš zvýšiť svoje šance, napíš nám do poznámky v akých oblastiach, vyššie spomenutých, by si bol/a pre nás najväčším prínosom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje a personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Zoomsphere - Základy
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
RECRU HR - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

HR

Počet rokov praxe

3

A AKÁ/Ý BY SI MAL/A BYŤ?
Milá/ý, priateľská/ý, veselá/ý, ale aj profesionálna/y. Zodpovedná/ý za svoje výsledky. Odolná/ý voči stresovým situáciám a nestrácať motiváciu pri neúspechu. Svojimi skúsenosťami by si mal/a byť prínosom nášmu tímu ale aj firme.

Lekárne Dr.Max vznikli pred 16 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 340 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2000 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr.Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Navštívte naše kariérne webové stránky: https://kariera.drmax.sk/kariera-drm...

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov