Pridať inzerát

Regionálny riaditeľ pre Košice

Lekárne Dr.Max

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 950 EUR/mesiacFinálna výška mzdy je však závislá od seniority kandidáta. Na pozícii je zároveň ponúkaná ročná manažérska odmena až do výšky 50%.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Neustále sa rozvíjame a chceme prinášať to najlepšie zo sveta lekární. Preto do nášho tímu hľadáme kolegov, ktorí pristupujú k práci s nadšením, sú otvorení novým nápadom, dokážu spoločne zdieľať hodnoty a vzájomne sa podporovať.
Práve teraz hľadáme skúseného kolegu pre sieť lekární v regióne – Košice mesto.

Tvojimi hlavnými úlohami bude:
- vedenie lekární v zverenom regióne
- zodpovednosť za obchodné výsledky pridelených lekární
- vedenie zamestnancov, vrátane ich výberu, rozvoja a motivácie
- realizácia pravidelných návštev lekární a podpora odborného personálu
- zodpovednosť za rozvoj a motiváciu zamestnancov lekární v danom regióne
- zaisťovanie agendy potrebnej k prevádzkovaniu lekárne podľa platnej legislatívy
- pravidelný reporting
- podpora pri otváraní/uzatváraní nových či avizovaných lekární
- hľadanie možností a realizácia obchodnej spolupráce

Čo na teba čaká:
- benefitová cafeteria Benefit Plus – možnosť vlastného výberu benefitov od viac než tisícky dodávateľov (DDS, MultiSport, dovolenka, vstupenky do kina, knihy, permanentky do fitness centier, koncerty, tábory pre deti a pod.
- zamestnanecká zľava v lekárňach Dr.Max
- zľava na klinikách ProCare – možnosť využívať služby na klinikách ProCare za zvýhodnených podmienok (aj pre rodinných príslušníkov)
- moderné pracovné prostredie s otvorenou a neformálnou firemnou kultúrou
- stabilnú prácu pre lídra na trhu – napredujúcu a inovatívnu spoločnosť
- flexibilný pracovný čas, možnosť home office
- možnosť zapojiť sa do rôznorodých projektov
- psychologická poradňa pre zamestnancov - pomáha riešiť pracovné alebo súkromné problémy
- istotu finančného zázemia vďaka spravodlivému odmeňovaniu a zaujímavému finančnému ohodnoteniu
- rozvoj manažérskych zručností
- služobný automobil, notebook, mobilný telefón
Viac o benefitoch nájdete na našich kariérnych stránkach: https://www.drmax.sk/kariera-drmax/p...

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a v prípade záujmu prosím zvoľte možnosť "Poslať spoločnosti životopis". Váš záujem o pracovnú pozíciu v našej spoločnosti si nesmierne vážime.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky Vaše osobné materiály budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- minimálne 3 roky skúseností vo vedení viacerých prevádzok, prax vo vedení tímu
- osobnosť so schopnosťou motivovať a inšpirovať ľudí
- výborné organizačné a riadiace schopnosti
- vysoká miera lojality a angažovanosti
- samostatnosť pri rozhodovaní a efektívne zvládanie záťažových situácií
- schopnosť otvorenej komunikácie (argumentácia, poskytovanie spätnej väzby, konštruktívne riešenie rôznych situácií,...)
- výrazná orientácia na tím a jeho podporu

Lekárne Dr.Max vznikli pred 15 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 320 miestach po celej republike.

Našim zamestnancom, ale aj zákazníkom prinášame jedinečnú starostlivosť. Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Priateľstvo, načúvanie ostatným a priznanie si pochybenia nám nie sú cudzie. Zodpovedne rozhodujeme a konáme najlepšie ako vieme. Zároveň hľadáme nové a lepšie spôsoby s cieľom byť každý deň ešte lepší. Sme otvorení novým nápadom a podporujeme ich.
Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2000 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr.Max je v súčasnosti nositeľom v poradí štvrtého ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Navštívte naše kariérne webové stránky: https://kariera.drmax.sk/kariera-drm...
Získajte viac informácií o našej spoločnosti a hodnotách, ktorými žijeme aj prostredníctvom kariérnych videí našich spokojných zamestnancov.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov