Pridať inzerát

Dátový analytik pre vernostný program

Lekárne Dr.Max

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 1 760 EUR/mesiacZákladná mzda na pozícii je od 1 600 EUR/brutto - v závislosti od skúseností a seniority kandidáta. Ku mzde prináleží variabilná zložka 10% zo základnej mzdy vyplácanej mesačne.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše oddelenie BI hľadáme do tímu nového člena, ktorý bude mať pod palcom vernostný program spoločnosti pre voľnopredajný sortiment.
Hľadáme človeka, ktorý bude tak trošku "stalker" v tom ako zmýšľa zákazník, následne vyhodnotí jeho správanie a nakoniec výsledok aplikuje do našich kampaní pomocou rôznych toolov.
Ak máš skúsenosť s CRMkom, vernostnými programami, v exceli si niečo ako guru a si analyticky orientovaný pošli si svoje CV a pridaj sa k nám do nášho skvelého tímu.

Čo všetko ťa u nás čaká?
- analýza zákazníckej bázy a zákazníckeho správania za účelom prípravy nových kampaní
- rozvoj a udržiavanie technickej infraštruktúry nevyhnutnej na exekúciu priameho marketingu
- monitoring efektívnosti kampaní a kvality predaja
- reporting a vyhodnocovanie zrealizovaných kampaní CRM
- spolupráca pri riadení externých zdrojov prepojených na CRM a lojalitný program
- rozvoj a podpora lojality zákazníkov a CRM využívaním rôznych nástrojov
- monitoring trhu a následné aplikovanie do vlastných CRM aktivít

Na čo sa u nás môžete tešiť ?
- Benefitová cafetéria - možnosť vlastného výberu benefitov od viac než tisícky dodávateľov (DDS, MultiSport, dovolenka, vstupenky do kina, knihy, permanentky do fitness centier, elektronika a veľa ďalších možností)
- Zamestnanecká zľava v lekárňach Dr.Max
- Masáže na pracovisku
- Vzdelávanie
- Flexibilný pracovný čas, možnosť home office
- Nezabudnuteľné teambuildingy
- Skvelí kolegovia :)
Viac o benefitoch nájdete na našich kariérnych stránkach:

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o pracovnú pozíciu v našej spoločnosti. Všetky Vaše osobné materiály budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú očakávania pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, ekonomika, technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SQL - Pokročilý

- min. 2 roky praxe v oblasti CRM a vernostných programov
- analytické myslenie
- precíznosť a vysoký zmysel pre detail
- chuť pracovať s dátami, číslami a spracovávaním analýz
- ovládanie SQL je podmienkou

Lekárne Dr.Max vznikli pred 15 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 320 miestach po celej republike.

Našim zamestnancom, ale aj zákazníkom prinášame jedinečnú starostlivosť. Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Priateľstvo, načúvanie ostatným a priznanie si pochybenia nám nie sú cudzie. Zodpovedne rozhodujeme a konáme najlepšie ako vieme. Zároveň hľadáme nové a lepšie spôsoby s cieľom byť každý deň ešte lepší. Sme otvorení novým nápadom a podporujeme ich.
Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2000 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr.Max je v súčasnosti nositeľom v poradí štvrtého ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Navštívte naše kariérne webové stránky: https://kariera.drmax.sk/kariera-drm...
Získajte viac informácií o našej spoločnosti a hodnotách, ktorými žijeme aj prostredníctvom kariérnych videí našich spokojných zamestnancov.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

(Dr. Max ) MIRAKL, a.s.
Einsteinova 23
85101 Bratislava