Pridať inzerát

Manažér expanzie siete lekární

Lekárne Dr.Max

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacZákladná mzda na tejto pozícii je OD 2 000 EUR. K základnej mzde prináleží zaujímavá kvartálna odmena. Finálna výška mzdy je závislá od seniority kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou / ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Neustále rastieme a v tomto trende chceme pokračovať, aby sme prinášali to najlepšie zo sveta lekární. Preto do nášho tímu expanzie hľadáme „nebojácneho“ kolegu, alebo kolegyňu, ktorí dokážu prijímať výzvy a byť súčasťou úspechu siete lekární Dr.Max. Musí to byť „parťák“, ktorého baví hľadať nové príležitosti aj tam, kde ich iní nevidia.

- Ak sa k nám pridáš, tak tvojimi hlavnými úlohami bude najmä vedieť správne identifikovať potenciál na rast nových lekární v regiónoch, aby si dokázal napĺňať akvizičný plán, pri tvorbe ktorého budeš súčasťou. Zodpovednosť ponesieš aj za komunikáciu s prenajímateľmi priestorov a vyjednanie obchodných podmienok, takže skúsenosti z realít budú pre teba prínosom - nie sú však podmienkou. Následne budeš koordinovať celý projekt otvárania lekární a podporovať tím pri tejto realizácii. Neminie ťa ani zabezpečenie potrebnej dokumentácie pre prevádzkovanie lekárne – teda súčinnosť so štátnou správou, právnym ale aj marketingovým oddelením.

- Čo od teba očakávame, sú minimálne 2 roky skúseností v jednej z nasledovných oblastí: obchod a vedenie projektov v oblasti expanzie, farmácie, zdravotníctva, FMCG.
- V tvojej roli sa nezaobídeš bez vynikajúcich komunikačných schopností, ale tiež argumentačných a vyjednávacích zručností.
- Samozrejmosťou by mala byť samostatnosť, efektívne zvládanie záťažových situácií, silná orientácia na tím, vysoká miera lojality a angažovanosti a tvoje šoférske nadanie, keďže bez služobného auta sa táto pozícia robiť nedá.

Čo ti ponúkame?
- Istotu finančného zázemia vďaka spravodlivému odmeňovaniu a zaujímavému finančnému ohodnoteniu
- Moderné pracovné prostredie s otvorenou a neformálnou firemnou kultúrou
- Stabilnú prácu pre lídra na trhu – napredujúcu a inovatívnu spoločnosť
- Možnosť participovať na projektoch spoločnosti v spolupráci s rôznym oddeleniami

Viac o benefitoch nájdete na našich kariérnych stránkach:

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a vážime si Váš záujem o prácu v našej spoločnosti.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o pracovnú pozíciu v našej spoločnosti. Všetky materiály budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú očakávania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický smer, Farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Akvizície, Development, Obchod

Počet rokov praxe

2

- minimálne 2 roky skúseností v jednej z nasledovných oblastí: obchod a vedenie projektov v oblasti expanzie, farmácie, zdravotníctva, FMCG
- vynikajúce komunikačné schopnosti, argumentačné a vyjednávacie zručnosti
- samostatnosť, sebamotivácia, efektívne zvládanie záťažových situácií
- výborné organizačné schopnosti a silná orientácia na tím
- vysoká miera lojality a angažovanosti

Lekárne Dr.Max vznikli pred 15 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 320 miestach po celej republike.

Našim zamestnancom, ale aj zákazníkom prinášame jedinečnú starostlivosť. Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Priateľstvo, načúvanie ostatným a priznanie si pochybenia nám nie sú cudzie. Zodpovedne rozhodujeme a konáme najlepšie ako vieme. Zároveň hľadáme nové a lepšie spôsoby s cieľom byť každý deň ešte lepší. Sme otvorení novým nápadom a podporujeme ich.
Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2000 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr.Max je v súčasnosti nositeľom v poradí štvrtého ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Navštívte naše kariérne webové stránky: https://kariera.drmax.sk/kariera-drm...
Získajte viac informácií o našej spoločnosti a hodnotách, ktorými žijeme aj prostredníctvom kariérnych videí našich spokojných zamestnancov.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

(Dr. Max ) MIRAKL, a.s.
Einsteinova 23
85101 Bratislava