Pridať inzerát

Asistent audítora s praxou

LeitnerLeitner

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacv závislosti od odborných a jazykových schopností
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca zahŕňa:
- komunikácia s klientom a s teamom
- analýza finančných podkladov
- overenie kompatibility s príslušnou legislatívou
- vedenie audítorskej dokumentácie
- overovanie účtovnej závierky

Svojim zamestnancom ponúkame:
- vzrušujúcu prácu v mladom dynamickom tíme,
- vynikajúcu príležitosť na ďalší profesijný i osobnostný rozvoj,
- prístup k najnovším informáciám vo svete podnikania,
- príležitosť vybudovať si medzinárodnú kariéru v našej spoločnosti,
- intenzívne školenia na národnej i medzinárodnej úrovni,
- podporu pri získavaní profesijnej kvalifikácie,
- atraktívne odmeňovanie,
- širokú paletu zamestnaneckých benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

- preukázateľná schopnosť riešiť problémy, analytické myslenie, iniciatíva a vedomosti o podnikaní,
- schopnosť určiť si priority a pracovať zároveň na viacerých projektoch,
- schopnosť vybudovať si vzťahy s kolegami a klientami,
- sebamotivácia a proaktivita,
- odolnosť voči stresu a asertivita,
- ochota učiť sa a kariérne rásť.

LeitnerLeitner Slovakia je členom skupiny LeitnerLeitner – jednej z vedúcich spločností v oblasti daňového poradenstva a audítorských služieb v regióne strednej a južnej Európy so 60-ročnou históriou a viac ako 700 zamestnancami. Vďaka zanietenosti a osobnému prístupu našich expertov úspešne budujeme značku LeitnerLeitner na Slovensku už 25 rokov. V našich moderných a ľahko dostupných priestoroch kúsok od historického centra Bratislavy pracuje viac ako 50-členný tím. Ponúkame praktické riešenia v oblasti daní a daňového poradenstva, auditu, finančných, účtovných a mzdových služieb.
No nie sme len odborníci – sme predovšetkým ľudia, ktorým záleží na:
¬vzdelávaní ďalších generácií – úzko spolupracujeme s Ekonomickou
univerzitou v Bratislave
¬ ekológii a životnom prostredí – vysádzame stromčeky, uvedomelo triedime
odpad a redukujeme množstvo plastu v našom kancelárskom svete
¬ spoločenskej zodpovednosti – zbierame šatstvo pre organizácie pracujúce s
ľuďmi bez domova, zúčastňujeme sa dobrovoľníckych projektov zameraných na
zlepšenie života v našom meste, podporujeme darovanie „kvapky krvi“,
podporujeme neziskové organizácie
¬ motivujúcom pracovnom prostredí – lebo vieme, že spokojní a vzdelaní
zamestnanci sú dôležitým základom pre rast a úspech spoločnosti

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov