Pridať inzerát

Špecialista technickej podpory

LEGRAND Slovensko, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúsenosti kandidáta
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Baví ťa elektrotechnika a máš už aj praktické skúsenosti?
2. Si dôsledný, flexibilný a chceš profesne rásť?
3. Máš vzťah k novým technológiám, priťahujú ťa inovácie?

Ak áno, si kandidát, akého do našej firmy práve teraz hľadáme.

Sme stabilná medzinárodná spoločnosť s mladým, dynamickým a priateľským kolektívom. Svojim zamestnancom ponúkame príjemné pracovné prostredie v nadnárodnej spoločnosti s možnosťou sebavzdelávania a osobného rastu.

Náplň práce, ktorá ťa čaká, ak sa staneš členom nášho tímu:

- Zameranie na Smart riešenia a štruktúrovanú kabeláž
- špecifikácia produktov spoločnosti Legrand na základe projektovej dokumentácie
- technická podpora interného tímu obchodníkov a tiež externých partnerov
- posudzovanie reklamácií kvality Smart produktov
- podpora pri školeniach externých partnerov aj mimo firmy
- testovanie nových produktov
- práca v rámci obchodného tímu

- zaujímavá a motivujúca práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- dovolenka nad rámec zákona a 2 sickdays
- ročný bonus
- garantovaný 13. plat
- stravenky
- home office
- ďalšie zamestnanecké výhody (životné a úrazové poistenie, príspevky zo sociálneho fondu)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické vzdelanie VŠ/SŠ

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- elektrotechnické vzdelanie VŠ/SŠ
- vodičský preukaz skupiny „B“
- znalosť čítania technických výkresov v oblasti elektro
- praktické skúsenosti v oblasti technickej podpory, predaja alebo realizácie systémov domácej automatizácie a elektroinštalačného materiálu
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike § 22 - výhodou
- samostatnosť, dôslednosť, dobré komunikačné zručnosti

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja elektroinštalačného materiálu

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Panónska cesta 7
851 04 Bratislava

Kontakt