Pridať inzerát

Obchodný/-á asistent/-ka

LEGRAND Slovensko, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Panónska cesta, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacZákladný plat od 900 EUR /mesiac v závislosti na Vašich skúsenostiach
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Máte skúsenosti v administratíve a na pozícii Obchodný asistent/ka?
2. Máte systém v práci a viete pružne reagovať na zmeny?
3. Nebojíte sa komunikovať v angličtine?
4. Baví Vás komunikácia s ľuďmi a chcete sa učiť nové veci?

Ak „ÁNO“, tak ste správny/a kandidát/ka do nášho tímu.

Náplň práce, ktorá Vás čaká:
· Organizačná a informačná podpora obchodného oddelenia
- Asistencia obchodnému riaditeľovi
- Asistencia vedúcim tímov
· Spracovávanie a evidencia cenových ponúk, propagačných materiálov a vzoriek
· Príprava štatistík a výsledkov
· Spolupráca pri údržbe a aktualizácii dát k projektom a databázy klientov
· Spolupráca pri projektových aktivitách
· Komunikácia s klientami
· Asistencia správy vozového parku
· Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti (marketing, logistika, financie, technické oddelenie)

· Zároveň možnosť:
o Prezentácie klientom základnej produktovej ponuky v showroome
o Pravidelné návštevy klientských predajných miest
o Vytvárať špecifikácie jednoduchých cenových ponú

Iné výhody

· Prostredie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
· Zaujímavá, rôznorodá a samostatná náplň práce
· Priateľský, mladý a dynamický kolektív
· Systém firemných výhod

· Poprosíme poslať CV v slovenskom a anglickom jazyku na mailovú adresu: daniela.simekova@legrand.sk
· Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov
· *Podľa zákona máme povinnosť uvádzať minimálnu hrubú mzdu, ktorú uchádzačovi ponúkame bez variabilnej zložky a iných benefitov. Pri zostavovaní celkovej mzdovej ponuky vrátane benefitov pre vybraného uchádzača vždy dôsledne zvažujeme Vaše skúsenosti, schopnosti, vzdelanie a profesionálnosť. Našou filozofiou je vždy férová odmena vychádzajúca z trhových podmienok a profilu vybraného uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

· dobré organizačné a komunikačné schopnosti
· koncepčné myslenie
· príjemný a zdvorilý prejav, profesionálne a reprezentatívne vystupovanie
· pozitívny, proaktívny, systematický prístup k práci
· samostatnosť a odolnosť voči stresu
· obchodné alebo marketingové vedomosti sú výhodou
· ochota učiť sa nové veci

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja elektroinštalačného materiálu

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Panónska cesta 7
851 04 Bratislava