Pridať inzerát

Realitný maklér

LEGACY Home s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiacProvízny systém odmeňovania
  • Termín nástupu: HNEĎ
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realitná kancelária LEGACY sa špecializuje najmä na predaj a prenájom rezidenčných nehnuteľností v Bratislave a blízkom okolí. Medzi nás teraz hľadáme kolegu, ktorý sa chce posunúť a vybudovať si kariéru ako realitný maklér.
Ako bude vyzerať Vaša práca?

* Aktívne vyhľadávanie nových klientov
* Nábor nehnuteľností do ponuky
* komunikácie s klientmi
* Organizácia obhliadok
* Riadenie obchodných prípadov

• žiadne nezmyselné poplatky realitnej kancelárii
• férový provízny systém,
• priestory kancelárie v Bratislave - Ružinove (bezproblémové parkovanie)
• podpora osobného rastu (odborné kurzy, semináre)
• marketingová podpora ( zmluvná spolupráca s marketingovou spoločnosťou)
• právna podpora ( zmluvná spolupráca s právnickou kanceláriou)
• kompletné technická podpora (od reklamného pera po billboard)
• výborný kolektív

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala
pošlite nám svoj životopis na adresu info@legacy.sk a my Vám pošleme termín pohovoru

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Predošlá prax je výhodou, nie však podmienkou

Ak Vám nasledovné schopnosti nie sú cudzie, budeme veľmi radi, ak zareagujete na túto ponuku:
• Samostatnosť
• komunikatívnosť
• Trpezlivosť
• Korektnosť
• Lojalita
• Obchodný duch

Špecializujeme sa na sprostredkovanie predaja a prenájmu rezidenčných nehnuteľností v Bratislave a okolí.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci