Pridať inzerát

Junior payment specialist

LEDVANCE s.r.o.

  • Miesto práce: Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacOd 1000 EUR brutto mesačne v závislosti od skúseností*
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná náplň práce:
* Práca v systéme SAP
* Administrácia a spúšťanie platobných cyklov v rámci EMEA
* Účtovanie rôznych typov platobných a párovacích transakcií
* Účtovanie ICC a bankových transakcií v súlade s termínovníkom úloh
* Nahrávanie dátových súborov do systému
* Dodržiavanie termínov v rámci mesačných a ročných uzávierok a zabezpečenie včasného spracovania všetkých relevantných transakcií
* Zasielanie platobných avíz z realizovaných platieb
* Práca v systéme SSF
* Riešenie dotazov od interných a externých partnerov (Helpdesk)
* Úzka spolupráca s oddelením Accounts Payables
* Revízia a údržba pracovnej dokumentácie
* Reporting v rámci zverených úloh

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky na vhodného kandidáta sú:
* Plynulá úroveň anglického jazyka (aspoň úroveň B2), znalosť aj iného cudzieho jazyka je výhodou
* Ukončené SŠ/VŠ vzdelanie ideálne ekonomického zamerania
* Pozitívny vzťah k administratívnej práci, práci s číslami a dátami
* Dobré PC zručnosti
* Pokojný a rozvážny typ osobnosti

Nevyžadujeme prax, pozícia je vhodná aj pre absolventa.

* Podľa zákona sa vyžaduje zverejňovanie základnej zložky mzdy (minimálna mzda pre inzerované pozície). Ako zamestnávateľ zdôrazňujeme, že pozorne zvážime Vaše odborné schopnosti, predpoklady a skúsenosti na danú pozíciu a odmeňovanie nastavíme spravodlivo vzhľadom k Vašej kvalifikácii na príslušnú pozíciu a vzhľadom k situácii na pracovnom trhu.

Spoločnosť LEDVANCE je svetovým lídrom v oblasti osvetľovacej techniky. Firma vznikla odčlenením klasického osvetlenia z firmy OSRAM a kombinuje tradičné všeobecné osvetlenie s modernou osvetľovacou technikou.
LEDVANCE zamestnáva celosvetovo viac ako 3200 zamestnancov a má zastúpenie vo viac ako 50 krajinách.
Na Slovensku má zastúpenie v Nitre a v Nových Zámkoch formou Centra zdieľaných služieb – Ledvance Business Services. Náš tím momentálne pozostáva z viac ako 280 zamestnancov a podporujeme naše európske závody v oblasti zákazníckeho servisu, nákupu, účtovníctva, financií, personalistiky, kvality, marketingu a naše služby stále rozširujeme.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov