Pridať inzerát

Logistics specialist

LEDVANCE s.r.o.

  • Miesto práce: Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacOd 1400 EUR brutto mesačne v závislosti od skúseností *
  • Termín nástupu: Ihneď / Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozícii LOGISTICS SPECIALIST bude Vašou hlavnou náplňou práce:
* Zabezpečiť hladký tok operatívnych procesov v logistike
* Podpora interných dodávateľských procesov riešením vzniknutých chýb a nastavením SAP pre tieto procesy
* Riešenie chýb v notifikáciách
* Čistenie tranzitných zásob
* Objasnenie chýb v prichádzajúcich dodávkach
* Analýzy chýb a riešenie prepojenia so SAP
* Správa tabuliek prepravných nákladov
* Podpora dodávateľských a prepravných procesov ako napr. vytvorenie dodávky, plánovanie, určenie trasy, údržba tabuliek pre dodacie listy a prepravné časy
* Podpora logistických zákazníckych tém napr. reporting pre zákazníkov, premiestnenie zákazníka do iných skladov
* Testovanie aktivít v testovacích programoch - aktualizácia SAP, regresné testy
* Vytvorenie manuálov a vzdelávacích dokumentov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

Uvítame kandidáta, ktorý:
* Komunikuje plynule v ANGLICKOM jazyku (znalosť aj nemeckého jazyka je veľkou výhodou)
* Má predchádzajúce skúsenosti v oblasti logistiky/supply chain v trvaní minimálne 2 roky - PODMIENKA
* Má skúsenosti so SAP
* Je samostatný, má dobrú organizáciu práce a schopnosť prioritizácie úloh
* Je tímový hráč

* Podľa zákona sa vyžaduje zverejňovanie základnej zložky mzdy (minimálna mzda pre inzerované pozície). Ako zamestnávateľ zdôrazňujeme, že pozorne zvážime Vaše odborné schopnosti, predpoklady a skúsenosti na danú pozíciu a odmeňovanie nastavíme spravodlivo vzhľadom k Vašej kvalifikácii na príslušnú pozíciu a vzhľadom k situácii na pracovnom trhu.

Spoločnosť LEDVANCE je svetovým lídrom v oblasti osvetľovacej techniky. Firma vznikla odčlenením klasického osvetlenia z firmy OSRAM a kombinuje tradičné všeobecné osvetlenie s modernou osvetľovacou technikou.
LEDVANCE zamestnáva celosvetovo viac ako 3200 zamestnancov a má zastúpenie vo viac ako 50 krajinách.
Na Slovensku má zastúpenie v Nitre a v Nových Zámkoch formou Centra zdieľaných služieb – Ledvance Business Services. Náš tím momentálne pozostáva z viac ako 280 zamestnancov a podporujeme naše európske závody v oblasti zákazníckeho servisu, nákupu, účtovníctva, financií, personalistiky, kvality, marketingu a naše služby stále rozširujeme.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov