Pracovník zákazníckej podpory s talianskym jazykom (polovičný úväzok)

LEDVANCE s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacOd 1000 EUR brutto / mesačne v závislosti od skúseností * (uvedená suma platí pre plný úväzok - treba prepočítať na polovičný úväzok)
  • Termín nástupu: Ihneď / dohodou
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na POLOVIČNÝ ÚVÄZOK na oddelenie zákazníckej starostlivosti. Boli by ste súčasťou existujúceho tímu a mali na starosti rôznorodé administratívne činnosti spojené so starostlivosťou o zákazníkov.

Predovšetkým:

• Včasné a kvalitné spracovanie požiadaviek zo strany klientov týkajúcich sa oblasti objednávok, reklamácií a všeobecných dotazov
• Práca v interných systémoch spoločnosti
• Zadávanie a aktualizácia zákazníckych a produktových dát v SAP
• Poskytovanie informácií o produktoch, stavoch na sklade, termínoch dodania, cenách a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Taliansky jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naše požiadavky sú:

- Schopnosť pracovať na polovičný úväzok (konkrétne: každý pracovný deň 4 hod/denne)
- PLYNULÁ úroveň TALIANSKEHO jazyka (vyžadujeme tiež gramatickú správnosť pri ústnej a písomnej komunikácii)
- Znalosť aj anglického jazyka bude výhodou
- Motivácia pre administratívny typ práce
- Veľmi dobré komunikačné zručnosti, prozákaznícke správanie
- Ideálne predchádzajúca skúsenosť s podobným typom práce
- Znalosť systému SAP je vítaná

* Podľa zákona sa vyžaduje zverejňovanie základnej zložky mzdy (minimálna mzda pre inzerované pozície). Ako zamestnávateľ zdôrazňujeme, že pozorne zvážime Vaše odborné schopnosti, predpoklady a skúsenosti na danú pozíciu a odmeňovanie nastavíme spravodlivo vzhľadom k Vašej kvalifikácii na príslušnú pozíciu a vzhľadom k situácii na pracovnom trhu.

Spoločnosť LEDVANCE je svetovým lídrom v oblasti osvetľovacej techniky. Firma vznikla odčlenením klasického osvetlenia z firmy OSRAM a kombinuje tradičné všeobecné osvetlenie s modernou osvetľovacou technikou.
LEDVANCE zamestnáva celosvetovo viac ako 3200 zamestnancov a má zastúpenie vo viac ako 50 krajinách.
Na Slovensku má zastúpenie v Nitre a v Nových Zámkoch formou Centra zdieľaných služieb – Ledvance Business Services. Náš tím momentálne pozostáva z viac ako 280 zamestnancov a podporujeme naše európske závody v oblasti zákazníckeho servisu, nákupu, účtovníctva, financií, personalistiky, kvality, marketingu a naše služby stále rozširujeme.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt