Hovoríš plynule taliansky aj anglicky? Zužitkuj cudzie jazyky pri zákazníckej podpore (administratívny pracovník)

LEDVANCE s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacOd 1000 EUR brutto mesačne v závislosti od skúseností *

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Momentálne otvárame novú pozíciu Pracovník oddelenia pre zákazníkov. Na pozícii sa stretneš s celodennou komunikáciou v angličtine a taliančine hlavne v písomnej forme.

Bližší popis pozície:
* Poskytovanie poradenstva a podpory pre existujúcich zákazníkov
* Posúdenie prichádzajúcej požiadavky
* Spracovanie objednávok, reklamácií a všeobecných požiadaviek zo strany zákazníkov
* Eskalácia problémov podľa dohodnutého postupu
* Práca v SAP a v interných systémoch
* Administratívne činnosti spojené so zákazníckou podporou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od kandidáta požadujeme:
* Aktívnu úroveň ANGLICKÉHO a zároveň TALIANSKEHO jazyka
* Skúsenosti v oblasti zákazníckej podpory sú vítané, ale nie podmienkou - pozíciu môže získať aj jazykovo zdatný absolvent
* Dobré PC zručnosti, schopnosť rýchlej orientácie vo viacerých systémoch

Hľadáme energickú osobnosť, ktorá sa nebojí výziev, práveže ich víta. Kandidát musí byť komunikatívny a musí mať pozitívny vzťah k zákazníckemu servisu (byť ústretový, nápomocný a ochotný vyriešiť zákaznícku požiadavku).

* Podľa zákona sa vyžaduje zverejňovanie základnej zložky mzdy (minimálna mzda pre inzerované pozície). Ako zamestnávateľ zdôrazňujeme, že pozorne zvážime Vaše odborné schopnosti, predpoklady a skúsenosti na danú pozíciu a odmeňovanie nastavíme spravodlivo vzhľadom k Vašej kvalifikácii na príslušnú pozíciu a vzhľadom k situácii na pracovnom trhu.

Spoločnosť LEDVANCE je svetovým lídrom v oblasti osvetľovacej techniky. Firma vznikla odčlenením klasického osvetlenia z firmy OSRAM a kombinuje tradičné všeobecné osvetlenie s modernou osvetľovacou technikou.
LEDVANCE zamestnáva celosvetovo viac ako 3200 zamestnancov a má zastúpenie vo viac ako 50 krajinách.
Na Slovensku má zastúpenie v Nitre a v Nových Zámkoch formou Centra zdieľaných služieb – Ledvance Business Services. Náš tím momentálne pozostáva z viac ako 280 zamestnancov a podporujeme naše európske závody v oblasti zákazníckeho servisu, nákupu, účtovníctva, financií, personalistiky, kvality, marketingu a naše služby stále rozširujeme.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt