Študenti angličtinári - práca pre Vás na polovičný úväzok (Administratívny pracovník)

LEDVANCE s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Zámky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: 15.10.2021 prípadne 1.11.2021
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne prijmeme usilovného študenta, ktorý chce získať popri štúdiu aj praktické skúsenosti v medzinárodnej spoločnosti.

Ponúkame administratívnu prácu na oddelení supply chain, možnosť zdokonaliť sa v cudzom jazyku jeho využívaním popri práci, príjemné a profesionálne pracovné prostredie.
Budete poskytovať administratívnu podporu priamo našim zamestnancom oddelenia supply chain a naučíte sa tiež pracovať v systéme SAP.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Študenti spĺňajúci nasledujúce požiadavky, zašlite nám čím skôr Váš životopis:
* Ste študentom VŠ (ekonomický smer alebo jazykové zameranie bude preferované)
* Viete odpracovať 20 hodín týždenne (vieme sa dohodnúť, či budete pracovať doobeda alebo poobede podľa Vášho aktuálneho rozvrhu. Dôležitá je schopnosť odpracovať 3-4 hodiny každý pracovný deň)
* Hľadáte prácu popri štúdiu na dlhšie obdobie (minimálne pol roka)
* Máte anglický jazyk na pokročilej úrovni
* Máte ochotný a zodpovedný prístup k práci
* Rýchlo sa učíte nové veci
* Viete pracovať s PC a v MS Excel na užívateľskej úrovni

Pracovať budete len v pracovné dni tzn. od pondelka do piatka.
Miesto výkonu práce sú Nové Zámky.

Spoločnosť LEDVANCE je svetovým lídrom v oblasti osvetľovacej techniky. Firma vznikla odčlenením klasického osvetlenia z firmy OSRAM a kombinuje tradičné všeobecné osvetlenie s modernou osvetľovacou technikou.
LEDVANCE zamestnáva celosvetovo viac ako 3200 zamestnancov a má zastúpenie vo viac ako 50 krajinách.
Na Slovensku má zastúpenie v Nitre a v Nových Zámkoch formou Centra zdieľaných služieb – Ledvance Business Services. Náš tím momentálne pozostáva z viac ako 280 zamestnancov a podporujeme naše európske závody v oblasti zákazníckeho servisu, nákupu, účtovníctva, financií, personalistiky, kvality, marketingu a naše služby stále rozširujeme.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Štúrova 22
949 01 Nitra