Pridať inzerát

Junior controller

LEDVANCE s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacOd 1000 EUR brutto mesačne v závislosti od skúseností*
  • Termín nástupu: Ihneď / dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnú príležitosť na oddelení kontrolingu ponúkame buď čerstvému absolventovi v ekonomickej oblasti alebo kandidátovi, ktorý už má nejakú krátku prax v oblasti kalkulácií a analýz za sebou.

Čaká na Teba práca, kde môžeš odštartovať Tvoju budúcu kariéru v oblasti financií a zažiť atmosféru medzinárodnej spoločnosti. Budeš pripravovať rôzne typy kalkulácií a analýz. Na pravidelnej báze budeš robiť reporting a aktualizovať a udržiavať správne údaje v systéme. Naplno tiež využiješ Tvoju znalosť MS Excel a naučíš sa pracovať so systémami SAP a Power BI.

Ak cítiš, že daná práca by mohla byť pre Teba ,,to pravé", neváhaj nám poslať Tvoj životopis čím skôr.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Si ten, koho hľadáme, ak:
* Si čerstvý absolvent vysokej školy s ekonomickým zameraním
* ALEBO máš 1-2 ročné skúsenosti v oblasti kalkulácií a finančných analýz
* Hovoríš plynule anglicky
* Na veľmi dobrej úrovni ovládaš MS Excel - vzorcovanie, kontingenčné tabuľky
* Baví ťa práca s číslami a systémami
* Máš dobré logické myslenie a si analytický typ
* Si dobrý tímový hráč a chceš pracovať v medzinárodnom prostredí

* Podľa zákona sa vyžaduje zverejňovanie základnej zložky mzdy (minimálna mzda pre inzerované pozície). Ako zamestnávateľ zdôrazňujeme, že pozorne zvážime Vaše odborné schopnosti, predpoklady a skúsenosti na danú pozíciu a odmeňovanie nastavíme spravodlivo vzhľadom k Vašej kvalifikácii na príslušnú pozíciu a vzhľadom k situácii na pracovnom trhu.

Spoločnosť LEDVANCE je svetovým lídrom v oblasti osvetľovacej techniky. Firma vznikla odčlenením klasického osvetlenia z firmy OSRAM a kombinuje tradičné všeobecné osvetlenie s modernou osvetľovacou technikou.
LEDVANCE zamestnáva celosvetovo viac ako 3200 zamestnancov a má zastúpenie vo viac ako 50 krajinách.
Na Slovensku má zastúpenie v Nitre a v Nových Zámkoch formou Centra zdieľaných služieb – Ledvance Business Services. Náš tím momentálne pozostáva z viac ako 280 zamestnancov a podporujeme naše európske závody v oblasti zákazníckeho servisu, nákupu, účtovníctva, financií, personalistiky, kvality, marketingu a naše služby stále rozširujeme.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Štúrova 22
949 01 Nitra