Pridať inzerát

Head of retail

LEDVANCE s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacFixný plat od 1800 EUR/brutto mesačne (vyšší základný plat je možný v závislosti na seniorite)*
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne hľadáme skúseného kandidáta, ktorý zabezpečí key account manažment a zároveň rozvoj biznisu so zameraním na retail zákazníkov a e-commerce.

Hlavná náplň práce:

• Udržovanie a rozvoj existujúcich zákazníkov na Slovensku so zameraním na maloobchodné reťazce a e-commerce
• Akvizícia nových zákazníkov v rámci Slovenska s dôrazom na predaj svietidiel, svetelných zdrojov a SMART riešení
• Príprava sortimentu, kalkulácia cien, tvorba ponúk, listing, produktový manažment
• Plánovanie a organizácia promo akcií
• Denný kontakt s pobočkou na Slovensku aj v Česku
• Účasť na interných telekonferenciách (niekedy vedených v anglickom jazyku)
• Riadenie, kontrola a spolupráca s merchandisingovou agentúrou
• Do budúcna návrhy a tvorba plánogramov, riadenie prestavby regálových jednotiek u zákazníkov
• Denná práca s PC (hlavne MS Office, SAP a z toho predovšetkým SD modul)
• Samostatná práca vyžadujúca časté cestovanie
• Schopnosť samostatného prístupu k tvorbe celkového plánu rozvoja prideleného predajného kanálu, vlastná motivácia a orientácia na cieľ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Skúsenosti v oblasti key account manažmentu
• Minimálne 3 roky skúseností v predaji obchodným reťazcom alebo distribútorom
• Veľmi dobrý prehľad o slovenskom retailovom a online trhu
• Skúsenosti s akvizíciami nových zákazníkov - ochota vyhľadávať a získavať nových zákazníkov z maloobchodných reťazcov, distribútorov a e-commerce
• Komunikatívna úroveň anglického jazyka - potreba bez problémov sa dorozumieť
• Samostatnosť a jasná orientácia na výsledok
• Vynikajúce predajné a komunikačné zručnosti
• Ochota cestovať na pravidelné služobné cesty v rámci celého Slovenska a do ČR (intenzívne zaškolenie v ČR)

Dôležité:
- hľadáme dynamickú osobnosť, ktorá bude silne zameraná na business development
- podmienkou prijatia je blízkosť bydliska pri Bratislave alebo priamo v Bratislave (na denné dochádzanie, okruh do cca 50 km)
- prioritne preferujeme kandidáta na TPP, zvážime však aj dohodu o externej spolupráci.

Mzdové ohodnotenie: fixný plat + atraktívny bonusový systém (kvartálne odmeny).

K pozícii prislúcha aj služobné auto s používaním na súkromné účely, vybavenie pre prácu ako notebook, mobil a ďalšie nástroje sú samozrejmosťou.

* Podľa zákona sa vyžaduje zverejňovanie základnej zložky mzdy (minimálna mzda pre inzerované pozície). Ako zamestnávateľ zdôrazňujeme, že pozorne zvážime Vaše odborné schopnosti, predpoklady a skúsenosti na danú pozíciu a odmeňovanie nastavíme spravodlivo vzhľadom k Vašej kvalifikácii na príslušnú pozíciu a vzhľadom k situácii na pracovnom trhu.

Spoločnosť LEDVANCE je svetovým lídrom v oblasti osvetľovacej techniky. Firma vznikla odčlenením klasického osvetlenia z firmy OSRAM a kombinuje tradičné všeobecné osvetlenie s modernou osvetľovacou technikou.
LEDVANCE zamestnáva celosvetovo viac ako 3200 zamestnancov a má zastúpenie vo viac ako 50 krajinách.
Na Slovensku má zastúpenie v Nitre a v Nových Zámkoch formou Centra zdieľaných služieb – Ledvance Business Services. Náš tím momentálne pozostáva z viac ako 280 zamestnancov a podporujeme naše európske závody v oblasti zákazníckeho servisu, nákupu, účtovníctva, financií, personalistiky, kvality, marketingu a naše služby stále rozširujeme.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Štúrova 22
949 01 Nitra

Kontakt