Pridať inzerát

Pracovník zákazníckej podpory e-shopu s chorvátskym jazykom

Ledum Kamara SK s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu/kolegyňu s chorvátskym (úroveň C1 alebo C2) jazykom na zákaznícky servis pre internetový obchod Toner.shop

Náplňou práce je:
- aktívna komunikácia so zákazníkmi v chorvátskom jazyku slovom i písmom ( e-maily, online chat, telefón),
- spracovanie objednávok,
- úzka spolupráca s marketingovým a skladovým oddelením,
- preklad textov v e-shope, marketingových kampaní, článkov,
- vybavovanie reklamácií a inej korešpondencie.

- Zmluva na TPP (8 hodín denne od 7:30 do 16:00)
- Pozícia je vhodná aj pre ZŤP alebo absolventa
- Mzda: 1000€ /brutto v skúšobnej dobe
1100€/ brutto po skúšobnej dobe

Stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Chorvátsky jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Komunikatívnosť, práca s počítačom. Schopnosť (po zaučení) samostatne riešiť agendu objednávok a reklamácií.

Sme TonerPartner a sme najlepším priateľom vašej tlačiarne. Od roku 2014 sa staráme o to, aby ste to mali vždy čierne na bielom. Vznikli sme v roku 2014 ako česká firma, ale už o rok neskôr sme rozšírili svoje pôsobenie aj na Slovensko. Behom nasledujúcich troch rokov sme začali dodávať tovar aj do Maďarska, Poľska a Nemecka. V roku 2020 sme expandovali do Rumunska a ďalšie krajiny Európskej únie budú nasledovať.
K dnešnému dňu máme tri logistické centrá (v Prahe, Bratislave a Hamburgu), z nich každý deň vyexpedujeme viac než 2500 objednávok.

Adresa spoločnosti

Zámocká 30
811 01 Bratislava