Pridať inzerát

Obchodný zástupca

LED-SOLAR, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 1000 EUR brutto + pohyblivá zložka mzdy do 600 EUR brutto + zaujímavá štruktúra bonusov.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktivity smerujúce k realizácii obchodov týkajúcich sa predmetu činnosti zamestnávateľa, najmä vytváranie príležitostí pre uzatváranie kúpnych zmlúv alebo obdobných zmlúv medzi zamestnávateľom a klientmi,
- vyhľadávanie potencionálnych klientov zamestnávateľa,
- dohodovanie osobných stretnutí s potencionálnymi klientmi,
- identifikácia a analýza možných potrieb klienta,
- prezentácia produktov zamestnávateľa, ich výhod a funkcionality,
- zabezpečovanie podkladov pre vypracovávanie technických dokumentov súvisiacich s výrobou a použitím produktov zamestnávateľa u klientov,
- vypracovanie cenových ponúk, predkladanie finálnych obchodných ponúk na uzatvorenie obchodných zmlúv s dojednanými obchodnými podmienkami oprávnenému zástupcovi zamestnávateľa na schválenie a uzatvorenie,
- tvorba databázy klientov,
- riešenie logistických úloh spojených s dodaním tovaru,
- priebežná starostlivosť o klientov zamestnávateľa.

Príjemné pracovné prostredie
Notebook
Auto na služobné účely
Mobil

Ďakujeme za Váš záujem pracovať pre našu spoločnosť. Životopisy prosím zasielajte mailom do 30.9.2020. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.10.2020 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - expert
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Hľadáme pracovitého, zodpovedného kolegu, ktorý je orientovaný na dosiahnutie cieľov. Očakávame skúsenosti z obchodnej oblasti, ktoré sú pre nás kľúčové. Jedná sa o produkt, ktorý si vyžaduje vedomosti z odboru elektrotechniky. Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie samozrejmosťou.

Spoločnosť LED-SOLAR, s. r. o. vznikla v roku 2008 a je zameraná na výrobu kvalitného LED osvetlenia. Samotný vývoj LED svietidiel začal ešte dva roky pred založením spoločnosti a siaha až do roku 2006. Práve vďaka vlastnej vývojovej základni ponúkame komplexné riešenie návrhu a výroby osvetľovacích sústav podľa potrieb zákazníka.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Lesnícka 2/A
08005 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Elena Kovalská
E-mail: poslať životopis