Pridať inzerát

Skladník/čka - administratívny pracovník

LED-SOLAR, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lesnícka 2, Prešov-Solivar
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy 770 EUR. Po ukončení skúšobnej doby prehodnotenie mzdy.
  • Termín nástupu: 1.12.2019

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia dodávateľských faktúr a ostatných skladových dokladov do programu SOFTIP
- objednávanie materiálu
- príjem a výdaj materiálu, tovaru a výrobkov
- zabezpečenie nakládky a vykládky materiálu, tovaru a výrobkov
- pravidelné inventúry
- riadenie a udržiavanie skladu v súlade s internými pravidlami spoločnosti
- vystavovanie odberateľských faktúr
- kooperácia s ekomomickým oddelením a oddelením výroby
- kooperácia s obchodným oddelením

Práca v príjemnom prostredí, v sklade je udržiavaný poriadok.
Mobilný telefón.
Stabilné zamestnanie.

Ďakujeme za záujem pracovať v našej spoločnosti. Životopisy prosíme zasielať mailom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme zodpovedného kolegu/kolegyňu s pracovnými skúsenosťami z oblasti skladového hospodárstva a fakturácie. Keďže pracujeme s programom Softip, veľkou výhodou je ovládanie tohto účtovného programu.

Spoločnosť LED-SOLAR, s. r. o. vznikla v roku 2008 a je zameraná na výrobu kvalitného LED osvetlenia. Samotný vývoj LED svietidiel začal ešte dva roky pred založením spoločnosti a siaha až do roku 2006. Práve vďaka vlastnej vývojovej základni ponúkame komplexné riešenie návrhu a výroby osvetľovacích sústav podľa potrieb zákazníka.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Lesnícka 2/A
08005 Prešov