Pridať inzerát

Senior industriálny inžinier v automotive - Prešov

Lear Corporation

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Solivarská, Prešov-Solivar
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacuvedená mzda je sa odvíja od skúseností seniorného kandidáta, prípadne dohodou
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia tímu procesných inžinierov
- automatizácia výrobného procesu montáže autosedačiek
- technická podpora výroby, spolupráca s oddelením kvality/výroby pri riešení problémov, zavádzanie a nastavovanie nových výrobných liniek
- tvorba procesných rizikových analýz a návrh preventívnych opatrení
- zavádzanie montážnych prípravkov a opatrení

• Zázemie významnej medzinárodnej výrobnej spoločnosti so 100 ročnou históriou
• Zvyšovanie kvalifikácie a profesionálny rozvoj (jazykové kurzy, školenia, certifikácie)
• Flexibilná pracovná doba
• Príspevok na cestovanie do práce
• Health packet (fitness, masáže, vitaminové balíčky)
• Social packet (divadlo, výlety, eventy aj pre rodinných príslušníkov)

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala a spĺňate požiadavky uvedené v inzercii, zašlite prosím svoj životopis elektronicky na atakacova@lear.com,
Všetkých uchádzačom o obsadenie uvedenej pracovnej pozície ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovaní budú iba kandidáti, ktorí spĺňajú požiadavky uvedené v ponuke.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

, technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5 rokov

- ukončené vysokoškolské vzdelanie
- skúsenosť na totožnej pozícii podmienkou min. 5 rokov
- aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou
- skúsenosť v oblasti automotive podmienkou
- odolnosť voči stresu, zodpovednosť a samostatnosť
- samostatný prístup k riešeniu problémov
- skúsenosť s koordináciou tímu
- znalosť Lean nástrojov v automotive podmienkou
- prax v korporátnom prostredí automotive podmienkou

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 161 000 zamestnancov v 39 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 147. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea PO Takáčová
E-mail: poslať životopis