Pridať inzerát

Asistentka predaja Ikonna, Predajňa Bottova

LEAN EU, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac+ odmena z predaja
  • Termín nástupu: Asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívna a odborná pomoc zákazníkom s výberom vhodného sortimentu
- Profesionálny zákaznícky servis v rámci komunikácie
- Znalosť jednotlivého predajného artiklu
- Preberanie tovaru a jeho príprava na predaj
- Prezentácia, vystavovanie tovaru / merchandising/
- práca v štvorčlennom kolektíve, na rannú a poobednú zmenu

- zamestnanecké výrazné zľavy
- možnosť profesionálnej sebarealizácie, osobného a kariérneho rastu
- mesačná hrubá mzda 800€ + provízia z obratu + ďalšie benefity za splnený plán
- stravné lístky
- firemné akcie
- firemný odev
- firemné školenia
- práca na zmeny / ranná zmena od 8-15, poobedná zmena 12-19 hod,sobota od 9-18 každá druhá, nedeľa zatorené.

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Z časového hľadiska nie je reálne odpovedať všetkým záujemcom, za čo sa vopred ospravedlňujeme. Budeme kontaktovať len vhodných uchádzačov, ktorý pošlú životopis s fotografiou na ponúkanú pracovnú pozíciu.Práca vhodná aj pre zamestnancov so zdravotným znevýhodnením,invalidov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet Explorer - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

-záujem o módu
- komunikačné zručnosti /asertivita, empatia/
- príjemné vystupovanie, ochota
-zodpovednosť, spoľahlivosť
-skúsenosti v oblasti predaja sú vítané
- plnenie plánovaných pracovných úloh
- pozitívny prístup k práci

Firma LEAN EU, s.r.o sa venuje maloobchodnej činnosti. Prevádzkujeme predajne s obuvou, textilom značiek ako Calvin Klein,Tommy Hilfiger, DKNY, Hispanitas,Liu - JO .....
Momentálene pracujeme na rozširovaní našich pobočiek, a vytvárame nové pracovné miesta.

Adresa spoločnosti

Lean EU,s.r.o.
Belanského 228
024 01 Kysucké Nové Mesto

Kontakt