Pridať inzerát

PLC Programátor

Leadec s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Devínska Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacMesačná mzda 1500 EUR brutto + Variabilná zložka mzdy, výška mzdy závisí od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Návrh a tvorba PLC programov a vizualizácii pre automatizované výrobné linky,
jednoúčelové stroje a technológie.
- Realizácia a uvedenie nových liniek a zariadení do prevádzky priamo u zákazníka
alebo aj u výrobcu.
- Podieľanie sa na návrhu koncepcie automatizácie a SW riešení, návrh štandardov
- Vykonáva testovanie a analýzu chýb, navrhuje opatrenia na zamedzenie ich vzniku
- Nastavovanie a parametrizácia kamier, skenerov, frekvenčných meničov a iných
technologických prvkov.
- Udržiava aktuálne zálohy PLC programov pracovísk
- Podieľanie sa na tvorbe projektovej dokumentácie
- školenia obsluhy a údržby zariadení
- Aktívne zdieľanie vedomostí a skúsenosti s kolegami

Technické znalosti:
- TIA portál V14,15 a vyššie - pokročilý
- WinCC Advanced V15 a vyššie – pokročilý
- SIMATIC STEP7, WinCC Flexible 2008 – pokročilý
- Microsoft Office – pokročilý
- znalosť čítania EPLAN dokumentácie
- znalosť čítania pneumatickej dokumentácie
- znalosť systémov SMC, Festo, SEW, ABB, KUKA, Fanuc, SICK, Cognex, Profinet –
výhodou
- znalosť VASS štandardu

- zaujímavá a rôznorodá technicky a technologicky náročná práca na moderných technológiách v medzinárodnej spoločnosti
- stravné lístky v hodnote 4,30 EUR alebo finančný príspevok
- 13.plat

Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Váš štrukturovaný životopis prosím zasielajte na e-mailovú adresu:
petra.makova@leadec-services.com.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- platná odborná spôsobilosť v elektrotechnike (min § 21 Elektrotechnik),
- vzdelanie elektrotechnické
- aktívny prístup k práci
- ochota ďalej sa vzdelávať
- flexibilita, samostatnosť

Leadec je medzinárodná spoločnosť, ktorá do 28.2.2017 pôsobila pod názvom Voith Industrial Services. Sme európskym lídrom v oblasti služieb pre automobilový priemysel pôsobiaceho na slovenskom trhu od roku 1998. Celosvetovo spoločnosť zamestnáva 18.000 ľudí z toho na Slovensku viac ako 560 zamestnancov a dosahuje obrat 27 mil. EUR. Leadec poskytuje služby v oblasti automatizácie, facility management, montáže a v oblasti povrchovej úpravy predovšetkým pre výrobcov automobilov a ich dodávateľov.
Pre viac informácii http://www.leadec-services.com/

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov