Pridať inzerát

Elektrikár / Mechatronik

Lead automation, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 23 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď alebo dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených elektrikárov, elektrotechnikov a mechatronikov na živnosť s výkonom práce v Nemecku.

Náplňou práce bude:
-montáž rozvodných skríň a zapájanie zariadení podľa plánu elektrických rozvodov (E-Plan)
- vybavenie zariadenia jednotlivými súčiastkami
- kabeláž, popisné štítky
- práca si vyžaduje cestovanie
-práca na turnusy.

-Ponúkame:
-zaujímavú a rôznorodú technicky a technologicky náročnú prácu na moderných technológiách
- preplácanie nadčasov

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám Váš štrukturovaný životopis na e-mailovú adresu:
hr@lead-automation.eu

Do emailu prosím vložte dodatok:
"Som oboznámený s tým, že moje osobné údaje budú uložené v databáze pre uchádzačov. S údajmi bude nakladané dôverne a v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov."
Všetky údaje budú uložené a spracované v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov a nebudú poskytnuté tretej osobe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické zameranie, mechatronik, automatizácia, strojárstvo

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 2-ročná prax v odbore

Od uchádzača požadujeme:
-skúsenosti v montáži rozvodných skríň a zapájaní zariadení podľa plánu elektrických rozvodov (montáž, vybavenie zariadenia jednotlivými súčiastkami, kabeláž, popisné štítky)
- technické znalosti v oblasti elektrotechniky, pneumatiky, senzoriky
- spôsobilosť a znalosti dokumentácie v revíznej technike sú vítané
- pracovné skúsenosti predovšetkým v oblasti uvádzania strojov, zariadení a komponentov do prevádzky z hľadiska elektriky
- zodpovedný a samostatný prístup k práci
- veľmi dobré technické myslenie a zodpovednosť za kvalitu vykonanej práce
- ochota cestovať a schopnosť pracovať v tíme
- flexibilita, pracovné nasadenie a spoľahlivosť
- vodičský preukaz triedy B
- práca v zahraničí ( Nemecko, EÚ)
- nemecký alebo anglický jazyk min. na úrovni B1 - schopnosť komunikovať

Lead automation s. r. o. bietet Dienstleistungen im Bereich der industriellen Automatisierung an - von Hardware- und Softwarekonstruktion (E-Plan, Tia Portal u.w.) über Simulation und Off/Online Roboterprogrammierung (Process Simulate, RobotStudio) bis hin zu Inbetriebnahme der Maschinen und Anlagen.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Lead automation s.r.o.
Bajkalská 22
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov