Pridať inzerát

Elektrikár

Lead automation, s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacHodinová mzda: 20-30€/hodina na zákalde skúsenotí a zručností.
  • Termín nástupu: 01/09/2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zapojenie rozvodných rozvádzačov a rozvádzačov pre elektrické zariadenia.
Pripájanie elektromechanických strojov, silnoprúdych a slaboprúdych zariadení, senzorov a aktorov.
Práce na úpravách a odstraňovanie problémov a porúch na zariadeniach.
Práce podľa E-plánu, projektovej dokumentácie.
Kladenie káblov a konštrukcia káblových vedení a trás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické zameranie

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti v oblasti výrobnej a automatizačnej techniky výhodou.
Odborné znalosti v oblasti elektroinštalácie a označovania zložitých rozvádzačov a strojov, elektropneumatiky a senzorov.
Skúsenosti s montážou zariadení a komponentov.
Kompetencie a znalosti v oblasti testovacej technológie vrátane dokumentácie.
Profesionálna skúsenosť s elektrickým uvedením systémov do prevádzky je výhodou.
Znalosť nemčiny alebo angličtiny na úrovni B1.
Flexibilita a ochota vycestovať.
Spoľahlivosť, vysoká úroveň sebamotivácie a zmysel pre zodpovednosť.

Lead automation poskytuje kompletné automatizačné riešenia. Štyri hlavné oblasti zahŕňajú vývoj offline / online programovanie robotov, riadiacu techniku ​​a elektrotechniku. Pomáhame spoločnostiam naplno využiť ich potenciál a ponúkame dlhodobé, udržateľné a bezpečné riešenia v oblasti automatizácie priemyselných procesov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov