Pridať inzerát

Elektrikár

Lead automation, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Hodinová mzda: 23€/hodina.
  • Termín nástupu: 09/08/2021
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v automobilovom priemysle na projekte TESLA Grünheide v trvaní 2 mesiacov.
Zapojenie rozvodných rozvádzačov a rozvádzačov pre elektrické zariadenia.
Pripojenie elektromechanických strojov.
Práce na úpravách a odstraňovanie problémov na strojoch.
Práce podľa E-plánu.
Kladenie káblov a konštrukcia káblových vedení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické zameranie

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Niekoľkoročné profesionálne skúsenosti, ideálne v oblasti výrobnej a automatizačnej techniky.
Odborné znalosti v oblasti elektroinštalácie a označovania zložitých rozvádzačov a strojov, elektropneumatiky a senzorov.
Skúsenosti s montážou zariadení a komponentov.
Kompetencie a znalosti v oblasti testovacej technológie vrátane dokumentácie.
Profesionálna skúsenosť s elektrickým uvedením systémov do prevádzky je výhodou.
Znalosť nemčiny alebo angličtiny na úrovni B1.
Flexibilita a ochota vycestovať do Nemecka.
Spoľahlivosť, vysoká úroveň sebamotivácie a zmysel pre zodpovednosť.

Lead automation s. r. o. bietet Dienstleistungen im Bereich der industriellen Automatisierung an - von Hardware- und Softwarekonstruktion (E-Plan, Tia Portal u.w.) über Simulation und Off/Online Roboterprogrammierung (Process Simulate, RobotStudio) bis hin zu Inbetriebnahme der Maschinen und Anlagen.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Lead automation s.r.o.
Bajkalska 22
82109 Bratislava