Pridať inzerát

Asistent/ka predaja Le Diamant Rose Eurovea

Le Diamant Rose s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Aupark, Einsteinova, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacPrémie na základe dosiahnutých výsledkov
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistent / -ka predaja sa aktívne podieľa na predaji tovaru konečnému zákazníkovi, poskytovaní odborného poradenstva a služieb zákazníckeho servisu.

Vašou náplňou práce bude najmä:
- prezentácia a predaj tovaru, poskytovanie poradenskej činnosti zákazníkom,
- budovanie dobrých vzťahov so zákazníkmi,
- spoluzodpovednosť za dosahovanie očakávaných výsledkov predaja,
- príjem, kontrola a príprava tovaru na predaj - prezentovanie tovaru v predajni
- dodržiavanie pravidiel Visual Merchandising
- zabezpečenie čistoty a poriadku na predajni

Prečo by ste mali pracovať práve v Le Diamant Rose?
- úspešná a stabilná spoločnosť
- príjemné prostredie a milé kolegyne
- príležitosť kariérneho rastu
- stravné lístky za každý odpracovaný deň
- motivujúce platové ohodnotenie - hrubá mesačná mzda 900eur + prémie
- zamestnanecké zľavy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Asistent predaja (aspoň brigádne) výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, dobré komunikačné schopnosti, príjemné a profesionálne vystupovanie, pro-klientsky prístup, zodpovednosť, samostatnosť, ale zároveň zmysel pre tímovú prácu, zmysel pre detaily, radosť z práce s ľuďmi a seriózny prístup, skúsenosti s predajom výhodou (aspoň brigádne)

Le Diamant Rose je značka, ktorá vytvára elegantné kytice s jasným odkazom na svetové módne trendy. Za veľmi krátky čas sa jej podarilo etablovať na slovenskom, českom a rakúskom trhu. Aktuálne má 6 predajných miest v Bratislave, Prahe a vo Viedni. Získala si srdce svojich zákazníkov, ktorí sa opakovane vracajú, odporúčajú produkty svojim známym - čím si vybudovala stabilitu.
Aj vďaka tomu v októbri 2020 otvorila svoj prvý exkluzívny showroom s jedinečným dizajnom v nákupnom centre Aupark v Bratislave a hľadá cieľavedomých a ambícioznych kolegov do svojho tímu.

Máte skúsenosti s predajom, nadšenie pre prácu v obchode, príjemné a profesionálne vystupovanie a nikdy Vám nechýba úsmev na tvári? Ste cieľavedomý/á a chceli by ste byť pre značku Le Diamant Rose prínosom? V tom prípade nás neváhajte kontaktovať a zašlite nám svoj životopis.

Adresa spoločnosti

Zámocká 3
81101 Bratislava