Pridať inzerát

Asistent/ka predaja Le Diamant Rose AUPARK

Le Diamant Rose s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Aupark, Einsteinova, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Le Diamant Rose je značka, ktorá vytvára elegantné kytice s jasným odkazom na svetové módne trendy. Za veľmi krátky čas sa jej podarilo etablovať na slovenskom, českom a rakúskom trhu. Aktuálne má 6 predajných miest v Bratislave, Prahe a vo Viedni. Získala si srdce svojich zákazníkov, ktorí sa opakovane vracajú, odporúčajú produkty svojim známym - čím si vybudovala stabilitu.
Aj vďaka tomu v októbri 2020 otvorila svoj prvý exkluzívny showroom s jedinečným dizajnom v nákupnom centre Aupark v Bratislave a hľadá cieľavedomých a ambícioznych kolegov do svojho tímu.

Máte skúsenosti s predajom, nadšenie pre prácu v obchode, príjemné a profesionálne vystupovanie a nikdy Vám nechýba úsmev na tvári? Ste cieľavedomý/á a chceli by ste byť pre značku Le Diamant Rose prínosom? V tom prípade nás neváhajte kontaktovať a zašlite nám svoj životopis.

Prečo by ste mali pracovať práve v Le Diamant Rose?
- úspešná a stabilná spoločnosť
- príležitosť kariérneho rastu
- stravné lístky za každý odpracovaný deň
- hrubá mesačná mzda 900eur + prémie až do 200eur
- zamestnanecká zľava na všetky produkty značky Le Diamant Rose

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vytvárame elegantné kytice s jasným odkazom na svetové módne trendy.
Všetky kvety sú krásne a darované z lásky, no nie na všetky budete spomínať tak, ako na tie od Le Diamant Rose. Či už kyticu darujete svojej láske, mame, babke, priateľke, kolegyni alebo niekomu výnimočnému, Le Diamant Rose bude darček, na ktorý si bude každý pamätať.

Skutočné ruže prémiovej kvality, ktoré vám vydržia minimálne 1 rok!
Naše luxusné kyticové boxy pozostávajú zo špeciálne ošetrených ruží, ktoré vám vydržia minimálne 1 rok alebo viac bez akejkoľvek náročnej starostlivosti a polievania.

Adresa spoločnosti

Ďumbierska 1/B
831 01 Bratislava