Nemecky hovoriaci pracovník – Nemecko Bremen - Prípravár stavieb

Lcomplete building s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 500 - 4 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: január-február 2023
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý deň, ovládate dobre nemecký jazyk a nemáte prácu?
Naša firma hľadá nemecky hovoriaceho pracovníka aj bez pracovných skúseností do Nemecka mesto Bremen.
Práca je iba na živnosť.
Naša firma pracuje súčasne na viacerých projektoch, čo nám umožňuje zabezpečiť Vám prácu celoročne.

Náplň práce:

Hlavnou náplňou práce by bola komunikácia s nemeckými partnermi pod vedením zodpovedného vedúceho, riešenie telefonických a emailových pracovných úloh, koordinácia pracovníkov na stavbe, dohliadanie na rozdelenie pracovného materiálu, každodenne evidovanie reportov, práca na pc.

Požadujeme:

Nemecký jazyk na pokročilej úrovni C1-C2.
Chuť pracovať.

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na email kde vyhovujúci kandidáti budú pozvaný na pracovný pohovor- email:[email protected]

Fb: Lcomplete-Building
Web: www.lcompletebuilding.eu

Zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov.

Ponúkame:

Nástupný plat: od 3500€ do 4000€/mes./podľa skúseností a ovládania jazyka.
Turnus: podľa dohody.
Fakturácia/Splatnosť: 7/7.
Ubytovanie zabezpečujeme a strháva sa z faktúry podľa dohody.
Firemné autá zabezpečujeme všetko sa strháva sa z faktúry podľa dohody.
Nástup možný január-február 2023.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Práca na pc - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme firma, ktorá zabezpečuje kompletné stavebné práce doma aj v zahraničí. Na trhu pôsobíme už niekoľko rokov. Realizovali sme projekty na Slovensku v Rakúsku, Nemecku, Japonsku a plánujeme sa rozšíriť aj do iných krajín. Zameriavame sa skôr na prácu pre živnostníkov, ktorý sú zdatný vo svojom remesle v oblasti stavebníctva a tým spojených prác. Viac informácií nájdete na: www.lcompletebuilding.eu alebo fb: Lcomplete-building.

Kontakt