Pridať inzerát

Elektrotechnik - elektrikár

LC - Tech Mont s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 18 EUR/hod.mzda závisí od jazykových znalostí uchádzača
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Montáž, inštalácia a oprava elektrických zariadení v priemyselných halách, rodinných domoch a bytovkách, identifikácia jednoduchých porúch a ich následné odstraňovanie
- Montáž prípojok, elektrických rozvodov a rozvodových skríň, hĺbenie rýh pre káble v stenách, zapájanie osvetlenia
- Kompletné elektroinštalačné práce pokladanie káblov, zapájanie rozvodových skríň podľa plánovanej dokumentácie a požiadaviek zákazníka
- Montáž a zapájanie káblov a elektro komponentov podľa technickej dokumentácie v súlade s platnou legislatívou a normami
- Montovanie žľabov a ťahanie kabeláže
- Operatívne riešenie vzniknutých závad
- Plánovanej dokumentácie a požiadaviek zákazníka
- Plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného v súvislosti s výkonom činnosti

- dlhodobá a stabilná spolupráca
- dobré finančné ohodnotenie
- stála podpora firemného tímu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

osvedčenie min. §21 - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 1 rok

- flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť
- vyhláška 508/2009

Spoločnosť LC Tech Mont s.r.o. poskytuje montáž, rekonštrukcie a údržbu vyhradených technických zariadení - elektrických na Slovensku a v Nemecku.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jókaiho101/1
98401 Lučenec